REKLAMA

W Polsce istnieje ponad 200 000 serwisów internetowych, które oferują swoje usługi i produkty. Jak w tym gąszczu stron i sklepów internetowych wybrać mądrze? Czym się kierować dokonując wyboru? Poznajcie 3 wyróżniające się serwisy internetowe, które są liderami sprzedaży w swoich obszarach w Polsce!

Szymon Lach – szkolenia biznesowe dla firm

Potrzebujesz szkolenia handlowego? Chcesz poznać techniki negocjacji i sprzedaży? A może potrzebujesz wiedzy na temat biznesowych wystąpień publicznych? Te usługi na najwyższym poziomie może zaproponować Szymon Lach – lider, doświadczony trener, rekruter, autor podcastu ‘Dobra sprzedaż’. Szymon współpracował z takimi firmami jak PZU, PZU Zdrowie, mFinanse, Nestle, Piwniczanka, Garcarek (Mercedes-Benz), Herbalife, British American Tobacco, T-Mobile Usługi Bankowe, Brian Tracy International, a ostatnio OLX. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Szymonie, odwiedź jego stronę https://szymonlach.com/, gdzie szczegółowo poznasz ofertę szkoleniową.

Yeas Candle – świece sojowe klasy Premium

Czy świece sojowe Yeas Candle dostępne w sprzedaży pod adresem https://yeas.pl/ to nowy trend? To jest to, co niektórzy ludzie mówią, ale zanim zaczniesz zaopatrywać się w te alternatywne świece, ważne jest, aby znać fakty. Świece sojowe są wykonane z wosku na bazie roślin, który ma wiele korzyści dla zdrowia i środowiska. Jedną z najlepszych rzeczy w świecach sojowych jest to, że palą się czyściej niż tradycyjne świece parafinowe. Są one popularne za brak dymu i silny zapach, jak również za to, że są przyjazne dla środowiska. Własnoręcznie robione, ekologiczne, naturalne i wegańskie świece sojowe Yeas Candle to absolutny hit tego sezonu! Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej marce, czas zajrzeć na ich stronę.

MAK 1904 – z miłości do unikalnych roślin

MAK 1904 to filozofia życia opierająca się na słabości do natury oraz wyjątkowych kompozycji kwiatowych. Wyjątkowy florystyczny sklep internetowy https://mak1904.pl/ to miejsce, w którym stawiają na oryginalność, sezonowość kwiatów ciętych i doniczkowych, jakość produktu, rzemiosło oraz naturę. W ofercie znajdziesz również takie elementy dekoracyjne jak suszone kwiaty, wysokiej jakości akcesoria do roślin, praktyczne dodatki do wnętrz w postaci koszy z trawy morskiej, czy coś dla ciała i duszy 100% naturalne kadzidła i piękne do nich podstawki. Każdy z produktów ma duszę oraz swój unikalny charakter stworzony przez mamę i córkę, które z pokolenia na pokolenie rozwijają swoją florystyczną firmę. Wejdź do świata rzemiosła z ponad 100-letnim doświadczeniem i daj się ponieść wyjątkowym produktów MAK 1904!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki