Oficjalne otwarcie biura Wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego w Jaworznie

Biuro Wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego zostało otwarte na jaworznickim rynku. Wczoraj 22 listopada o godzinie 12:00 miało miejsce oficjalne otwarcie wraz z małą konferencją prasową i poczęstunkiem dla przybyłych gości.

REKLAMA

Otwarcie biura Wicemarszałka Włodzimierza Czarzastego było dobrą okazją do świętowania jak tłumaczy Dawid Bógdał. Ugrupowanie ma nowych współprzewodniczących z dwóch partii, które się połączyły, więc z jednej strony otwarcie biura, a z drugiej utworzenie nowych władz na Śląsku, więc był powód, aby to wspólnie uczcić. Fakt, że miało to miejsce w Jaworznie, gdzie nadarzy się okazja, aby stworzyć całkiem nową politykę dla miasta, tylko ucieszył członków formacji.

Nowe biuro daje jaworznianom nową przestrzeń, gdzie można się spotkać i porozmawiać — mówi Włodzimierz Czarzasty. Nie tyczy się to tylko Nowej Lewicy, ale także Partii Razem czy wszystkich środowisk lewicowych, progresywnych, wszystkich, którzy walczą o prawa kobiet, także dla środowisk LGBT i wszelkich mniejszości oraz osób, które potrzebują pomocy lub dobrego słowa. Cieszy go również to, że biuro znajduje się w samym sercu miasta, na jaworznickim rynku, gdzie wszyscy mogą z łatwością dostrzec wielki napis „Lewica”.

Biuro ma za zadanie skupiać mieszkańców i przyjmować problemy, które ich nurtują i to nie tylko te dotyczącego samego miasta, ale i szerszego okręgu- dodaje Władysław Chudzikiewicz.

Cele lewicy są jasne to praca, praca, praca — mówi Maciej Kopiec. Tak jak obiecywali na kongresie, tak też chcą realizować postawione cele, pojawiając się w różnych powiatach i siejąc idee lewicowości. Do tej pory partia przedstawiał prawie 150 ustaw w Sejmie i ma wizje na prowadzenie Państwa, ponadto uważa, że ma szanse na odpowiedzialne przejęcia władzy w Polsce.

Nowe biuro to nowe możliwości dla wszystkich popierających Lewice.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki