Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zaprasza na jubileuszową V edycję Jaworznickiego Dnia dla Biznesu pod hasłem „FIRMA W TRENDACH”. Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2021 r. w formie online.

REKLAMA

Śladem lat poprzednich współorganizatorami przedsięwzięcia jest Urząd Miejski w Jaworznie oraz Jaworznicka Izba Gospodarcza. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Dariusza Starzyckiego – Wicemarszałka Województwa Śląskiego oraz Pawła Silberta – Prezydenta Miasta Jaworzna.

– Jaworznicki Dzień dla Biznesu to inicjatywa, która na stałe wpisała się w kalendarz jaworznickich wydarzeń. Co roku podczas wydarzenia poruszane są tematy, które są odpowiedzią na potrzeby pracodawców. Wynikają one z przeprowadzonych wcześniej wywiadów z lokalnymi przedsiębiorcami. – mówi Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie Łukasz Curyło.

Celem tegorocznej edycji Jaworznickiego Dnia dla Biznesu jest przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów w biznesie, które wpływają na wizerunek firmy i jej pozycję rynkową. V jubileuszowa edycja Jaworznickiego Dnia dla Biznesu łączy w sobie tematy z różnych obszarów, m.in. z zakresu: CSR czy kwestii związanych z rekrutacją.

Pod hasłem V edycji Jaworznickiego Dnia Dla Biznesu kryje się również cyberbezpieczeństwo w sieci, aspekty rekrutacji, savoir vivre w biznesie oraz poradnictwo zawodowe na miarę XXI wieku.

Udział w V Jaworznickim Dniu dla Biznesu umożliwi Państwu zdobycie oraz wymianę informacji ze specjalistami z wielu dziedzin. Mamy bowiem przyjemność gościć jako prelegentów wielu znakomitych ekspertów z całej Polski, m.in.:

  • Panią dr Katarzynę Klimkiewicz – doktor nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania AGH, specjalizujący się w zarządzaniu ludźmi oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw;
  • Pana Przemysława Ruchlickiego – Zastępca Dyrektora w Biurze Polityki Gospodarczej Krajowej Izby Gospodarczej;
  • Karolina Kubista – adwokat w Kancelarii JKP.Legal z Katowic, specjalizuje się m.in.: w ochronie danych osobowych, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, prawie w Internecie (prawo blogów,
    e–commerce);
  • Michał Nowak – Oficer Prasowy aspirant sztabowy w Komendzie Miejskiej Policji w Jaworznie.
  • Ponadto, podczas wydarzenia przedstawiciele Firm (Tauron Wytwarzanie, GRUPA Biuro-LAND Sp. z o.o. Sp. K. Jaworzno), przedstawią CSR z praktycznego punktu widzenia.

Zapraszamy serdecznie przedstawicieli sektora publicznego, właścicieli firm, ekspertów rynku pracy do udziału w V Jaworznickim Dniu dla Biznesu.

W kolejnym dniu, 19 listopada odbędzie się Gala Finałowa projektu Jaworznickiej Izby Gospodarczej, Przedsiębiorcze Jaworzno, na której poznamy najlepsze jaworznickie firmy. 

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki