Śląski Związek Judo w dniu 20 listopada był organizatorem mistrzostw Śląska judo kata. W turnieju udział wzięli przedstawiciele czołowych klubów z całego śląska w konkurencjach nage-no-kata, katame-no-kata oraz ju-no-kata w tym cztery pary z Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno.

REKLAMA

Jaworzniccy sportowcy rywalizowali w konkurencji nage-no-kata zawierającej 15 rzutów podzielonych na 5 serii w tym:  rzuty ręczne, rzuty biodrowe, rzuty nożne, rzuty poświęcenia z upadkiem na plecy oraz rzuty poświęcenia z upadkiem na bok. Świetnie przygotowana do startu drużyna zwyciężyła w swoich kategoriach. Złote medale wywalczyli: Bartosz Machna i Dawid Kajdy Seniorzy, Aleksandra Masternak i Patryk Urban U23, Szymon Łąka i Szymon Kałuża U18 oraz Adam Łąka i Nikodem Łukajczyk U13. Tak dobre rezultaty Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno to efekt metodycznej pracy zawodników, w których przygotowania wiele pracy włożyli trenerzy Bartosz Machna i Dawid Kajdy.

Start w turniejach odbył się w ramach zadania „Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zbliżających się Mistrzostwach Śląska w Ju-jitsu.

źródło: Satori Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ