REKLAMA

Suplementacja diety to bardzo ważny element dbania o własne zdrowie, sylwetkę i kondycję. Trzeba to jednak robić w sposób bezpieczny – nie poprzez eksperymentowanie z nieznanymi sobie substancjami, lecz dając organizmowi to, co w naturalny sposób traci podczas wysiłku, a czego w tym szczególnym czasie potrzebuje. Mowa oczywiście o białku!

Dlaczego warto suplementować białko?

Podczas treningu nie można skupiać się wyłącznie na spalaniu kalorii, gdyż w trakcie tego procesu dochodzi także do utraty witamin, minerałów i makroskładników – głównie białka w mięśniach. Aminokwasy egzogenne, czyli te, których organizm nie umie sam wytwarzać, niezbędne są do budowania nowej tkanki mięśniowej.

Białko dla kobiet, które oferuję poprzez produkty SlimMeNatural, to idealna propozycja dla pań, którym marzy się delikatnie zarysowana „krata” na brzuchu, wyrzeźbione ramiona, podniesione pośladki, czy mocne uda. Efekt ten osiągniesz wyłącznie poprzez regularne treningi dopasowane do swoich możliwości i potrzeb, oraz prawidłowo skomponowaną, wysokobiałkową dietę.

A co z paniami, które chcą schudnąć bez robienia rzeźby?

Tu również należy mieć na uwadze, że treningi, również te wytrzymałościowe, doprowadzają do spalania tkanki tłuszczowej, ale „po drodze” gubią też tkankę mięśniową, którą należy odbudowywać. Zapotrzebowanie kobiet trenujących na białko jest zatem większe, niż u kobiet mało aktywnych i lekka, niskokaloryczna dieta może go nie dostarczać w odpowiedniej ilości!

Czy możesz samodzielnie „przepisać” sobie odżywkę białkową?

Jeśli systematycznie trenujesz, powinnaś sięgać regularnie po białko wegańskie SlimMeNatural, pozyskiwane wyłącznie z produktów roślinnych, a zatem odpowiednie dla wegan. To produkt z naturalnych surowców – z nasion ryżu i grochu, pozbawiony jakichkolwiek sztucznych dodatków. Oznacza to, że jest nie tylko bezpieczny do stosowania w czasie diety redukcyjnej, ale nie można go przedawkować, ani nie wywołuje żadnych skutków ubocznych – organizm traktuje go tak, jakbyś zjadła dodatkową porcję ryżu lub grochu!

SlimMeNatural dostarcza tylko czystych aminokwasów w bardzo dobrze przyswajalnej postaci, czyli spożywając ten produkt, wystarczy, że uwzględnisz kaloryczność danej porcji w swojej diecie odchudzającej. Osoby regularnie trenujące powinny nie tylko spożywać dietę uwzględniającą białko, tak roślinne jak i zwierzęce, ale również dostarczać sobie dodatkowej porcji aminokwasów w postaci odżywek takich jak ta. Białko wegańskie jest bardzo dobrze tolerowane przez układ pokarmowy. Nieliczne przeciwwskazania do stosowania tego produktu występują jedynie w przypadku osób z alergią lub nietolerancją na którykolwiek z jego składników. W celu ograniczenia ilości osób, które mogłyby wykazywać nietolerancję na to białko dla kobiet, nie zawiera ono białek pozyskiwanych z soi, która jest jednym z najsilniejszych alergenów. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła wspomagać swój proces dążenia do idealnej, smukłej i umięśnionej sylwetki bez żadnych przeszkód!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki