Bal sylwestrowy 2021/2022 może być niezapomniany. Dlatego też, z tej okazji zorganizowaliśmy zabawę, w której do wygrania była podwójna wejściówka do Gościńca Sosina. Znamy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę.

Co było do wygrania?

Do wygrania była podwójna wejściówka na tegoroczny bal sylwestrowy w Gościńcu Sosina, który mieści się nad Zalewem Sosina. Jego wartość to prawie 700 złotych. W tej cenie sala gwarantuje 3 gorące kolacje, zimny bufet, kącik słodkości, butelkę Prosecco na parę oraz co oczywiste pokaz fajerwerków. O muzykę troszczyć się będzie zespół Rakiety Cover Band.

Co należało zrobić, aby wygrać?

Żeby można było cieszyć się zwycięstwem i otrzymaniem podwójnej wejściówki, należało pod artykułem ogłaszającym zabawę dodać komentarz z linkiem do utworu muzycznego, bez którego nie wyobrażacie sobie balu sylwestrowego. Komentarz z największą liczbą „Lajków” i „Serduszek” wygrywał zabawę.

Pod uwagę braliśmy reakcje pod dwoma postami z konkursem:

https://www.facebook.com/jawpl/posts/4924261804270676

https://www.facebook.com/jawpl/posts/4920420981321425

Wyniki!

Tym samym z największą przyjemnością ogłaszamy, że zwyciężczynią konkursu jest Pani Monika, która pod swoim komentarzem z linkiem do utworu Feduk – Розовое вино zgromadziła 152 „lajki”.

 

Jedna z osób mila więcej lików ale algorytm facebooka pokazała, że nie wszystkie like są z prawdziwych kont.

Gratulujemy i życzymy szampańskiej zabawy!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki