Poszukiwania sprawcy brutalnego ataku na trenerze Kickboxingu


Do groźnego ataku w Jaworznie doszło w pobliżu Biedronki w Szczakowej. Ofiarą ataku starszego mężczyzny padł Marcin Sobieski znany Jaworznicki trener Kickboxingu.

Pan Marcin przeszedł już pierwszą operację, jednak to nie koniec walki o jego zdrowie.

Przypadkowy mężczyzna krzyczał i obrażał Pana Marcina, ponieważ według niego źle zaparkował samochód. Mężczyzna w wieku 50/60 lat stał się agresywny i wbił metalową końcówkę parasola prosto w prawe oko. Pan Marcin nie spodziewał się ataku ze strony starszego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w piątek 26 listopada ok. godz. 14:20.

Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, pierwszej pomocy poszkodowanemu udzieliła  pracownica z pobliskiego sklepu. O własnych siłach udał się do szpitala. Zdarzenie zostało zgłoszone na policję, sprawcy grozi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Apelujemy do świadków tego zdarzenia o pomoc w znalezieniu napastnika.

Panu Marcinowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że jak najszybciej sprawca zostanie odnaleziony.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Trener kickboxingu i dał się tak zaskoczyć jakiemuś dziadkowi? Lepiej się do tego było nie przyznawać. Bo adepci tej sztuki walki nie będą chcieli ćwiczyć u tego trenera. Ja jako wieloletni mistrz karate i ju-jitsu bym się tak nie dał zaskoczyć. 🙂 Osu.

  2. pewnie sie dziadzio napatrzył na pokazy krav magi 😉 choc widac tez delikatny wplyw fascynacji rosyjskimi sztukami walki u pana starszego. Szkoda ze pan trener nie zdarzyl wlasciwie zareagowac, np. szybko przestawic autko.