Siatkarze MCKiS Jaworzno rozegrali dwa kolejne zwycięskie spotkania. W środę 8 grudnia na wyjeździe wygrali z AKS V LO Rzeszów w trzech setach. Sobotni mecz przed własnymi kibicami z Kępa MOSiR Dębica dał drużynie prowadzonej przez Tomasza Wątorka kolejne trzy punkty i umocnił na pozycji lidera IV grupy II Ligi Siatkówki Mężczyzn.

REKLAMA

Wyjazdowy mecz nie stanowił żadnego problemu dla jaworznickiej drużyny. Gospodarze równą walkę nawiązali w pierwszym secie, przegrywając ostatecznie do 24. Kolejne dwie odsłony padły łatwym łupem drużyny MCKiS-u. Jaworznianie wygrali kolejno do 12 oraz 15.

Czternastą kolejkę MCKiS rozegrał w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum. W pierwszym z rewanżowych meczów Jaworznianie gościli Kępę MOSiR Dębica. Podobnie jak na inaugurację ligi, na półmetku siatkarze MCKiS-u okazali się lepsi na boisku. Skuteczna gra blokiem i kąśliwe ataki doprowadziły drużynę do zwycięstw w trzech kolejnych setach.

MCKiS Jaworzno z 41 punktami umocniło się na pozycji lidera 4 grupy II Ligi. Jaworznianie przed świętami zagrają jeszcze jeden mecz na wyjeździe. W domu zagrają już w nowym roku, do Jaworzna zawita wtedy Kęczanin Kęty.

AKS V LO Rzeszów – MCKiS Jaworzno 0:3
(24:26, 12:25, 15:25)

MCKiS Jaworzno – Kępa MOSiR Dębica 3:0
(25:11, 25:20, 25:20)

jargal

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki