Już w ten weekend, 4 i 5 grudnia 2021 r. wprowadzimy miasto w iście świąteczną atmosferę. W sobotę rozbłysną światełka na rynkowej choince, a w niedzielę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Centrum zawita św. Mikołaj.

REKLAMA

Rozbłysną światła

W oczekiwaniu na Św. Mikołaja, jak co roku jaworznickie dzieci odpalą światełka na choince, znajdującej się na miejskim rynku. Drzewko z Ciężkowic zostało przyozdobione w piękne i oryginalne ozdoby z przedmiotów pochodzących z odzysku, które przygotowali własnoręcznie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów – zarządcy rynku . Dodatkową atrakcją są świąteczne instalacje, które umilą zimowe spacery.

Oficjalne odpalenie światełek na miejskiej choince odbędzie się w sobotę, 4 grudnia o godz. 16:30. Wtedy też najmłodsi jaworznianie będą mieli również możliwość spotkania bajkowych postaci. Oprócz światełek na choince rozbłysną wszystkie rynkowe światełka.

Spotkanie z Mikołajem

W niedzielę, 5 grudnia 2021 r. w godz. od 13:00 do 19:00, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jaworznie odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Na dzieci i rodziców czekać będzie dzień pełen przygód oraz wrażeń!

W programie wydarzenia znajdą się m.in.: bajkowy świat zabaw, czytanie bajek, fabryka ozdób świątecznych, malowanie chatek, świąteczne upominki, strefa pozytywnych emocji i dobrych relacji czy piernikowe wypieki.

Podczas trwania całej imprezy odbędzie się zbiórka charytatywna przeznaczona dla „Maksa Tomali”.

Zapraszamy serdecznie na klimatyczny weekend, nie tylko dla najmłodszych!

źródło: UM Jaworzno

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki