Znamy plany sylwestrowe mieszkańców Jaworzna

Dzisiaj jest sylwester, a więc ostatni dzień, ostatni wieczór i ostatnia noc 2021 roku. Z tej okazji zapytaliśmy mieszkańców Jaworzna, jakie mają plany z nim związane?

REKLAMA

Zabawa sylwestrowa nie jedno ma imię. Niektórzy wyjeżdżają w góry, inni za granice, a jeszcze inni będą grać w grę Tomb Raider, idąc za słynnym internetowym klasykiem. Mieszkańcy Jaworzna, a przynajmniej Ci ankietowani, w głównej mierze planują spędzić sylwestra po prostu w domu.

Odpowiedź ta padła z ust zapytanych nas osób około 10 razy i nie ma w tym nic złego. Spędzenie sylwestrowej nocy w gronie najbliższych osób może być równie przyjemne i fajne, co huczny bal na kilkaset osób. Idąc za jednym zapytanym przez nas Panem, można przykładowo obejrzeć sylwestrowy program lecący na jednej ze stacji telewizyjnych, następnie porozmawiać z małżonką o przyszłości i przeszłości, a potem udać się, spać.

Można też spędzić sylwestra w gronie ukochanych wnuków albo wybrać się na bal sylwestrowy przebierańców i przebrać się za płatek śniegu. Swoją drogą chętnie zobaczymy kreacje sylwestrową tego Pana.

Bez względu jednak na to, jak, z kim i gdzie spędzamy sylwestra, ważne jest, abyśmy byli po prostu szczęśliwi i miło spędzili ten czas.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki