„W całym Jaworznie nie będzie prądu” – ta fałszywa informacja obiegła bardzo szybko media społecznościowe. Według tej plotki dzisiaj tj. 19 stycznia br. w całym mieście rzekomo miało dojść do wyłączenia prądu.

Jak informuje Szef Biura Komunikacji Pan Marcin Marzyński z Tauron Dystrybucja, przy każdym planowanym wyłączeniu prądu mieszkańcy muszą zostać poinformowani z 5-dniowym wyprzedzeniem.

REKLAMA

W dniu dzisiejszym zaplanowano jedynie wyłączenie prądu przy węźle kolejowym Szczakowa przy stacji INFRA SILESIA w godzinach od 8:00 do 14:00, które w żaden sposób nie wiąże się z przerwami w dostawie prądu w innych częściach miasta. Ta planowana przerwa w dostawie prądu została przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Pan Marcin Marzyński przypomina również, że na bieżąco za pomocą strony internetowej  www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia/ można sprawdzać, gdzie planowane są wyłączenia. W przypadku, w którym nasz adres nie znajdzie się na liście, widoczne będą planowane przerwy w pobliżu.

 

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ