Dwaj jaworznianie w The Voice Senior 2022

W trzecim sezonie The Voice Senior dwaj jaworznianie znaleźli się w drugim etapie. To panowie Jerzy Herman i Jan Wolański. Pierwszy etap emitowano na antenie TVP 2 15 stycznia. Za dwa tygodnie etap drugi.

REKLAMA

Jerzy Herman zaprezentował się w utworze „For Once In My Life”. Do swojej drużyny zaprosił pana Jerzego Piotr Cugowski. Alicja Majewska uznała wykonanie za ładne, a Witold Paszt za poprawne. Jerzy Herman jest nam znany z Jaworznickiego Przeglądu Piosenki Coverowej, organizowanego przez naszą redakcję w czerwcu 2021r.

Jan Wolański wykonał utwór „You Raise Me Up”. Już w 16 sek. zachwycona Maryla Rodowicz zaprosiła pana Jana do swojej drużyny. Co za głos – podsumował występ Witold Paszt. Dodajmy, że pan Jan Wolański to emerytowany śpiewak Opery Narodowej w Warszawie. Utwór zaprezentowany w tym show nie był przypadkowy.

Udział w programie był dla pana Jana nowym a zarazem miłym wrażeniem.

Pan Jan wysoko ocenia umiejętności uczestników tego show.

The Voice Senior to program kierowany do osób w wieku powyżej 60 lat. W trwającej właśnie trzeciej edycji trenerami są Alicja Majewska, Maryla Rodowicz, Witold Paszt i Piotr Cugowski. Każdy sezon tego muzycznego show składa się z trzech etapów. Pierwszy etap to Przesłuchania w ciemno. W tym etapie każdy z trenerów musi dobrać swoją 6-osobową drużynę. W półfinałach z 24 uczestników do finału przechodzi ósemka wybrana przez trenerów. W odcinku finałowym zwycięzca edycji jest wyłaniany głosami widzów. Jaworznianom życzymy powodzenia.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki