Tradycyjnie Jazz Club Muzeum gra z WOŚP. W niedzielę 30 stycznia od 18.00 na scenie  klubu zagrają Ostrożnie, Warhlack i Bek-ON Band.

REKLAMA

Zespół Ostrożnie wydał ostatnio dobrze przyjętą swoją pierwszą EPkę. Z początkiem listopada zagrał koncert w Jazz Clubie Muzeum. W komentarzach pod relacją z koncertu  czytamy m.in., że był to świetny koncert i wystrzałowy wieczór.

Zespół Warhlack z południowej dzielnicy Katowic to kapela metalowa. Na swoim FB muzycy piszą: „30-tka WOŚP, Jazz Club Muzeum i my mielibyśmy nie zagrać?? OJJJJ NIEEEE”. Oczywista, że bez  nich się nie obejdzie.

Bek-ON Band to zespół hip-hopowy, grają z elementami funku, jazzu oraz soulu. Teksty grupy odwołują się do realiów codzienności,  to całkowicie autorski projekt. W skład zespołu wchodzi Meksykanin Yoruk Esparza – DJ grający na gramofonach. Muzycy zespołu koncertują z ogromnym poczuciem humoru.

Koncert w Jazz Club Muzeum zapowiada się rewelacyjnie. Nie może Was zabraknąć, świetna muzyka gwarantowana, dołączcie do grających z WOŚP!!!.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki