Nowe Centrum Medyczne EsterClinic. Klinika leczenia niepłodności, ginekologia i położnictwo

Nowe Centrum Medyczne EsterClinic na medycznej mapie Jaworzna. Unikatowe miejsce, specjalistyczne centrum medyczne, w którym pomoc mogą otrzymać pary borykające się z problemem niepłodności. Klinika życia to nie tylko leczenie niepłodności ale również specjalistyczne badania i opieka specjalistów z takich dziedzin jak: ginekologia, urologia, endokrynologia, angiologia, genetyka i kardiologia.

Misją EsterClinic jest spełnienie marzenia o zostaniu rodzicem.
Misją EsterClinic jest spełnienie marzenia o zostaniu rodzicem.

Misją EsterClinic jest spełnienie marzenia o zostaniu rodzicem. Zespół wykwalifikowanych specjalistów EsterClinic pomaga przede wszystkim parom borykającym się z problemem niepłodności. Swoim Pacjentom klinika oferuje możliwość konsultacji z lekarzem specjalistą, dostęp do wszystkich niezbędnych badań oraz możliwość ustalenia indywidualnego planu postępowania.

Laboratorium EsterClinic.
Laboratorium EsterClinic.

EsterClinic zapewnia kompleksową diagnostykę niepłodności kobiet i mężczyzn: badania hormonalne, badanie USG, badanie drożności jajowodów, biopsja endometrium, badanie nasienia, kariotyp, CFTR, AZF. Umożliwia również stymulację hormonalną, przygotowanie do inseminacji i procedury in vitro dzięki współpracy w Centrum Leczenia Niepłodności Parens w Krakowie.

EsterClinic, badania kontrolne, cytologia i USG ginekologiczne.
EsterClinic, badania kontrolne, cytologia i USG ginekologiczne.

Ginekolog Jaworzno

EsterClinic opiekuje się kobietą na każdym etapie – zarówno w czasie starań o ciążę, profilaktyki i badań kontrolnych takich jak cytologia i USG ginekologiczne, jak również w trakcie ciąży, zapewniając profesjonalną opiekę opartą o najnowsze standardy. Wysoko wyspecjalizowany zespół ginekologów zapewnia także kompleksową opiekę kobietom w każdym wieku na poziomie profilaktyki, diagnostyki i leczenia.

Klinika oferuje również pomoc w rozpoznawaniu i leczeniu chorób z zakresu ginekologii i położnictwa, urologii, endokrynologii, angiologii, genetyki, kardiologii, szczegółowych badań USG.

lek. Estera Kłosowicz. SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII. EsterClinic
lek. Estera Kłosowicz. SPECJALISTA POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII. EsterClinic

EsterClinic
ul. Jana Matejki 4
Jaworzno

Kontakt:
tel. 32 704 34 15
e-mail: info@esterclinic.pl
www.esterclinic.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek 8.00-20.00
sobota 8.00 – 15.00
punkt pobrań krwi 7.30 – 10.30

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki