piątek, 19 kwietnia, 2024

Garbarnia Szczakowa. Praca w Jaworznie: ELEKTRYK

Strona głównaBiznesGarbarnia Szczakowa. Praca w Jaworznie: ELEKTRYK

- Advertisement -

„Garbarnia Szczakowa” S.A. poszukuje pracownika na stanowisko ELEKTRYK.

Miejsce pracy: Jaworzno

OPIS stanowiska:

  • przeprowadzanie przeglądów oraz dokonywanie bieżącej konserwacji instalacji elektrycznych,
  • usuwanie awarii oraz problemów elektrycznych na linii produkcyjnej,
  • diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii urządzeń i instalacji,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,
  • min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymanie ruchu,
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny itp.).

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rynkowe wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia ,
  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane mogą składać oferty osobiście w Dziale Kadr Spółki lub e-mailem na adres kadry@szczakowa.pl

Garbarnia Szczakowa S.A.,
ul. Szklarska 5, 43-602 Jaworzno

[vc_facebook]

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przeze mnie o zatrudnienie w Garbarnia Szczakowa S.A. z siedzibą w Jaworznie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

- Advertisment -

Borys Budka w reakcji na manipulacje Pawła Silberta z wizytą na JOG

Minister Aktywów Państwowych odpowiedział ostro na wpis internetowy Pawła Silberta na temat przyszłości projektu budowy fabryki samochodów elektrycznych w Jaworznie. Borys Budka ostro skomentował wpis...

XVIII Zlot Food Trucków na Rynku w Jaworznie już w ten weekend

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców i gości na kolejny Zlot Food Trucków, który odbędzie się na jaworznickim Rynku! Nie przegapcie okazji, aby cieszyć się wspólnym...

Centrum Kulturalno-Społeczne w Ciężkowicach otwarte

W Jaworznie Ciężkowicach otwarto Centrum Kulturalno-Społecznego im. Mirosława Ciołczyka. Koszt inwestycji wyniósł około 5,5 mln zł. Centrum Kulturalno-Społeczne swoją siedzibę znalazło budynku dawnej noclegowni, który...