SP. 11 na Pieczyskach organizuje finał WOŚP

Szkoła Podstawowa nr 11 po raz drugi organizuje Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wszystkich przybyłych czeka moc atrakcji, o czym przekonuje dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym.

REKLAMA

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest w wielu miejscach w naszym mieście. Jedynym z nich jest Szkoła Podstawowa nr 11 na Pieczyskach, która świętowanie rozpoczyna już w sobotę 29 stycznia od balu karnawałowego dla dzieci wraz z animacjami.

W niedziele natomiast wszystko rozpoczyna się już o 10:00 i mieszkańcy mogą być spokojni o atrakcje, gdyż będzie ich dosłownie zatrzęsienie. Maraton Zumby, zajęcia z UKS Combat, pokazy z Akademii Gimnastyki Górnika Jaworzno, zajęcia z klubu Lego Master, a nawet koncert, to jedynie część tego, co odbędzie się tego dnia. Wszystko potrwa aż do godziny 18:00, więc mieszkańcy mogą być absolutnie spokojni, że nie braknie im ani ich pociechom rozrywek.

Oczywiście wszystko odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym i w zgodzie z obostrzeniami więc nie ma się czego obawiać, o czym przekonuje dyrektor szkoły Pani Natalia Kamińska.

Jak widać nie tylko mieszkańcy I firmy angażują się w ten 30. finał. Robią to nawet całe szkoły jak sp. 11. My zachęcamy wszystkich okolicznych mieszkańców, którzy mają plan ten finał spędzić przed telewizorem, aby wyszli z domów i spędzili go razem ze szkołą.

Każdy z państwa znajdzie tutaj coś dla siebie- mówi Ewa Kępka.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki