W Jazz Clubie Muzeum grali dla Marceliny

Na scenie Jazz Clubu Muzeum w niedzielę 16 stycznia w cyklu „Bądź dla innych” zagrano kolejny koncert charytatywny. Tym razem nazwano koncert „Za jeden uśmiech Marceliny”. Grano dla pięcioletniej Marceliny. Ta miła i radosna mała jaworznianka ma spore kłopoty zdrowotne. Skomplikowane leczenie wymaga dużych nakładów finansowych.

REKLAMA

Współorganizatorem koncertu był Związek Dużych Rodzin 3+ koło w Jaworznie. Na scenie zaprezentował się aktor Dominik Socha.

Zagrał zespół ProAge, wykonujący art rocka i rocka progresywnego, jak dodają muzycy „z częstymi wycieczkami w stronę hard & heavy”.

Dla małej Marcelinki licytowano też kilka przedmiotów, wśród nich dwie książki mamy Marcelinki, obraz na płótnie, koszulkę z podpisem Arkadiusza Milika i miód z jednej z jaworznickich pasiek. Udało się wszystko wylicytować za całkiem spore pieniądze. Po raz kolejny okazało się, że pomaganie jest fajne i daje wielką radość. Przed nami kolejne akcje charytatywne na rzecz małej Marcelinki. Będziemy je zapowiadać na bieżąco. Życzymy zdrówka dzielnej pięciolatce.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki