REKLAMA

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania w sobotę 5 lutego w Jaworznie!

Drodzy Uczniowie, zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już rusza. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Was do udziału w akcji.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Zajęcia będą odbywać się w dniu 5 lutego 2022 roku od godziny 9:00 do 18.00 na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej na Rynku Głównym 17 w Jaworznie.

Akcję honorowym patronatem wspierają:

W 10. edycji akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft, C#, Python.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie www.kodujzgigantami.pl. Następnie wybrać opcję: Stacjonarne Bezpłatne Warsztaty Koduj z Gigantami JAWORZNO lub Online Bezpłatne Warsztaty Koduj z Gigantami online podaj swój kod pocztowy. Zapisy już trwają a liczba miejsc jest ograniczona!

Poznaj szczegóły akcji

Więcej informacji na naszej stronie na Facebook:
https://www.facebook.com/giganciprogramowaniajaworzno/

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

Zapraszamy do udziału

Giganci Programowania Jaworzno
Rynek Główny 17 – Miejska Biblioteka Publiczna
536-202-208

Zapisz się na stronie Koduj z Gigantami.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki