REKLAMA

Roślinne motywy dekoracyjne na dobre rozgościły się w szeroko rozumianym designie. Trudno wręcz wskazać kiedy. Nie inaczej jest z biżuteryjnym wzornictwem. Motywy florystyczne to niekończący się wachlarz wzorów i form. Zobacz jakie modele biżuterii z motywami florystycznymi będziemy nosić w najbliższych sezonach.

Biżuteria z motywem roślinnym – liście i kwiaty

Niezmiennie prym wiodą liście i kwiaty. Różnorodność form sprawia, że biżuteria z tymi motywami ciągle nas zaskakuje. Nie sposób się nią znudzić. Liście jako symbol między innymi życia, natury i nadziei, zamknięte w formę biżuterii, dodają lekki zew natury naszym stylizacjom. Nosimy je w różny sposób, najczęściej wybierając szczęśliwe koniczyny, paprocie, czy modne monstery. Klasyczny wzór, czy zarys liścia, nosimy w formie ażurowych blaszek, fantazyjnych kształtów, czy bogato wysadzanych kamieniami form. Kolczyki, bransoletki, naszyjniki, zawieszki… wręcz każdy rodzaj biżuterii oferuje nam spory wybór modeli z motywem liści.

Pozorny przesyt ustępuje pomysłowi i ponadczasowemu wzornictwu, jeśli chodzi o kwiaty. Oczywiście jako symbol nadziei, piękna, radości i niewinności w swej klasycznej formie pozostają w ramach klasyki w naszych szkatułkach. W najbliższych sezonach nosimy je również w ciekawych i intrygujących formach, w połączeniu struktur i kruszców. Bawimy się formą i nawiązujemy do biżuterii modowej.

Biżuteria z motywem drzewa – symbol życia

Drzewo jako symbol życia, odrodzenia i przemijania, stale zyskuje na swej popularności, jeśli chodzi o formy i kształty. Nosimy ten wzór coraz częściej, ponieważ poza swoim uniwersalnym przesłaniem, drzewo życia to wzór, który może przybierać piękne formy, klasyczne i fantazyjne.

Jeśli jeszcze ich nie znasz lub do motywów florystycznych podchodzisz z pewną dozą rezerwy, zastanów się nad nimi. Dodają one wiele subtelności do codziennych i okazjonalnych stylizacji. Świetnie podkreślają dziewczęcą i kobiecą urodę. Nosimy je bez względu na wiek, a biżuteria z motywami roślinnymi to świetny pomysł na prezent na każdą okazję, dla wielu kobiet. Piękna i ponadczasowa, a jednocześnie spory wybór ciekawych i niebanalnych form to całe clue tej biżuterii.

Świetne modele znajdziesz w katalogu sklepu online z biżuterią Irbis. Różnorodność kruszców, komplety biżuterii pozłacanej Irbis, złote i srebrne formy, kolczyki, bransoletki, naszyjniki i wiele innych elementów, a wszystko w połączeniu ze świetnym designem i dużą dozą klasycznych i ponadczasowych form. Podaruj sobie i innym okazję do blasku wraz ze świetną biżuterią z motywami roślinnymi.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki