Jaworznicka Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie z przedstawicielami ElectroMobility Poland S.A. , firmy odpowiadającej za projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera z fabryką w Jaworznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom członków JIG oraz przedsiębiorców w Jaworznie, poprosiliśmy przedstawicieli ElectroMobility Poland, aby na specjalnym spotkaniu dedykowanym lokalnym przedsiębiorcom, zaprezentowali plany swojej działalności w Jaworznie.
REKLAMA

Poznamy założenia harmonogramu prac przy budowie fabryki i ich zakres oraz model współpracy z poddostawcami. Będzie to również okazja do rozmów z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za zakupy i zamówienia w firmie.

Wiedza na temat projektu pozwoli przygotować lokalny biznes do współpracy na różnych płaszczyznach, bezpośredniej współpracy oraz przygotowania sektora usług, nieruchomości dla pracowników i budowniczych oraz przyszłych kontrahentów.

Miejsce – Jaworzno – Sala Teatru Sztuk, ulica Mickiewicza
Czas – 5 kwietnia 12;00 – 14;00

Plan spotkania:
1. Prezentacja projektu ElectroMobility Poland
2. Proces inwestycyjny, uruchomienie fabryki, działalność operacyjna z perspektywy potencjału współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami
3. Zasady formalne związane ze współpracą z EMP
4. Pytania ze strony uczestników spotkania.

UWAGA: Spotkanie dedykowane tylko dla przedsiębiorców po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ zgłoszeniowy: https://forms.gle/F24sV7CJqvBvvAF47

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki