Powracamy do sprawy uszkodzonych betonowych słupów, które znajdują przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Ławczaną w Jaworznie. Jak poinformował przedstawiciel Taurona Nowe Technologie, te mają zostać wkrótce wymienione na nowe.

REKLAMA

Tydzień temu pisaliśmy o słupach prowizorycznie zabezpieczonych słupach, znajdujących się przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Ławczaną. Po naszej interwencji, przedstawiciel Taurona Nowe Technologie, do którego słupy należą, zapewnia, że te zostaną jeszcze w obecnym miesiącu wymienione na nowe.

Szanowni Państwo

Słupy oświetleniowe na terenie Jaworzna, o które Państwo pytają, należą do spółki TAURON Nowe Technologie. Na bieżąco staramy się prowadzić inwentaryzację i ocenę techniczną majątku oświetleniowego tak, by spełniał normy bezpieczeństwa. Warto jednak zaznaczyć, że posiadamy pod swoją opieką około miliona punktów świetlnych na obszarze południowej Polski.

Przeprowadziliśmy inspekcję słupów przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Ławczaną w Jaworznie– zostały zakwalifikowane do wymiany. Jeśli nie pojawią się nieprzewidziane trudności z ich dostawą, zostaną postawione do końca marca br.

Betonowe słupy zabezpieczone trytykami zagrażają mieszkańcom Podłęża

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki