REKLAMA

Moment wejścia w dorosłość daje mnóstwo możliwości i powinien mieć specjalną oprawę. Na tę okazję najlepsze będą prezenty w formie przeżyć, które wywołają mnóstwo emocji i pozostawią po sobie to, co najważniejsze, czyli wspomnienia. Jaki prezent na 18 urodziny wybrać, by solenizant zapamiętał go na całe życie? Sprawdź nasze niesamowite propozycje.

Jaki prezent wybrać, aby solenizant zapamiętał go na całe życie?

Urodziny, szczególnie osiemnaste to wielkie wydarzenie w życiu młodego człowieka. Szukając prezentu urodzinowego, warto postawić na przeżycia spełniające małe i te większe marzenia. Już samo wręczenie takiego prezentu wywołuje ogromne emocje, a co dopiero jego realizacja. Co ważne, dzięki nim obdarowany będzie miał wspomnienia, które zostaną z nim na zawsze. Wybraliśmy najlepsze prezenty na osiemnastkę, które w prosty sposób możesz zakupić w serwisie Prezentmarzeń lub jednym z ich stacjonarnych punktów.

Skok na bungee

Skok z kilkudziesięciu metrów to spora dawka adrenaliny. A wszystko to dzięki specjalnej konstrukcji bungee, która pozwala na oddawanie bezpiecznych skoków na elastycznej linie. Instruktor zamocuje linę do kostek solenizanta za pomocą specjalnej uprzęży. Najczęściej zaklada się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Skok na bungee to bardzo często wybierany prezent na 18 urodziny. Swoją popularność zawdzięcza uczuciu swobodnego spadania, które trwa kilka sekund i co dla wielu może być istotne — nie kosztuje majątku.

Lot motoparalotnią

Lot motoparalotnią może być świetną metaforą wejścia w dorosłe życie. Podczas lotu solenizant będzie cieszył się widokiem niczym nieograniczonej przestrzeni. Zupełnie odwrotnie niż podczas lotu samolotem. Motoparalotnia to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym, do którego dołączony jest wózek bądź siedzisko z napędem. Dzięki temu lot odbywa się w komfortowych warunkach. Lot na wysokości ok. 200 metrów z prędkością do 40 km/h dostarczy niemałej dawki adrenaliny. 

Skok ze spadochronem 

Skok ze spadochronem to najbardziej pożądany prezent na 18 i nic w tym dziwnego, ponieważ dostarcza adrenaliny jak żadne inne przeżycie. Przed wejściem do samolotu uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany, przechodząc krótkie szkolenie. Następnie wsiądzie do samolotu i przeżyje przygodę życia.

Swobodne spadanie trwa ok. 50 sekund, natomiast szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. W tym czasie solenizant będzie mógł sterować lotem, oczywiście pod czujnym okiem instruktora.

Skok na bungee, lot motoparalotnią czy skok ze spadochronem to ekstremalne atrakcje należące do tych w powietrzu. A co kupić na 18 urodziny dla kogoś, kto lubi emocjonujące przeżycia, jednak nie chce odrywać się od ziemi? 

Voucher na strzelnicę 

Wyjście na strzelnicę to najlepszy sposób, by w bezpiecznych warunkach rozpocząć naukę technik strzeleckich. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować już kiedyś była na strzelnicy, warto wybrać ekstremalne strzelanie. To rozwiązanie pozwoli poznać nowe rodzaje broni i dostarczy sporej dawki adrenaliny. Ten prezent ucieszy każdego, kto uwielbia aktywnie spędzać czas, jest miłośnikiem gier komputerowych czy lubi próbować nowych rzeczy. 

Jazda za kierownicą sportowego auta

Przed ukończeniem 18 urodzin wielu nastolatków zapisuje się na kurs prawa jazdy. A ilu z nich marzy, aby usiąść za kierownicą Lamborghini, Ferrari lub Audi R8? To marzenie, które możesz spełnić! Co ważne, jazdy odbywają się podczas imprez motoryzacyjnych na torach wyścigowych w bezpiecznych warunkach. Podaruj voucher na przejazd sportowym autem  i dodatkowo zwiększ motywację przyszłego kierowcy, aby ten, jak najszybciej odebrał prawo jazdy. 

To jak, który spośród 5 niesamowitych prezentów osiemnastkowych podarujesz solenizantowi? We wspomnianym serwisie prezentowym Prezentmarzeń znajdziesz też inne propozycje atrakcji, które obdarowany zapamięta na całe życie. Nasze propozycje sprawdzą się na 18 urodziny zarówno dla młodego mężczyzny, jak i kobiety.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki