Apteka – darmowa dostawa lub odbiór osobisty

REKLAMA

Fenomen apteki internetowej to odkrycie ostatnich lat. Wcześniej Polacy korzystali raczej z punktów stacjonarnych jednak reklamy o atrakcyjnych cenach oraz oferty darmowej dostawy poskutkowały. Obecnie wiele osób decyduje się na zakup leków oraz suplementów online. Poza darmową dostawą wiele punktów oferuje także możliwość odbioru osobistego, dzięki czemu nie muszą martwić się o koszty dostawy. Korzystając z takiej opcji możemy zobaczyć, że dokładnie te same leki zamówione i odebrane w punkcie, a zakupione bezpośrednio z apteki stacjonarnej są często dużo tańsze.

Zakupy online to bez wątpienia niezwykle wygodna metoda. Badania wskazują, że z roku na rok rośnie liczba osób, które robią zakupy wyłącznie drogą elektroniczną. Nic dziwnego – bez wychodzenia z domu, bez konieczności dojazdów. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu, który jest niezwykle cenny.

Zaglądając do apteki stacjonarnej często okazuje się, że szukanego przez nas leku czy suplementu nie ma dostępnego. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia, jednak skutkuje to koniecznością dłuższego czekania oraz koniecznością ponownego dojazdu do apteki następnego dnia.

Większość aptek internetowych umożliwia także zamówienie leku na receptę.

Apteka internetowa – tańsza niż stacjonarna

Główną zaletą apteki internetowej, która wymieniana jest przez wszystkich użytkowników jest niższa cena leków oraz suplementów. Dlaczego wyrób medyczny jest tańszy online niż stacjonarnie? Wynika to głównie ze względu na niższy koszt prowadzenia działalności przez aptekę internetową w porównaniu do stacjonarnego punktu. W przypadku osób, które regularnie wykupują leki, taka różnica w cenach może być znacząca. Często jest to nawet około 10% ceny.

Przesyłanie drogą mailową potwierdzenia zamówienia

Złożenie zamówienia w aptece internetowej to przede wszystkim wygoda. Wystarczy wpisać daną nazwę leku w wyszukiwarce lub skorzystać z porównywarki cenowej, która wskaże nam, w którym miejscu dany lek jest najtańszy. Jeżeli nie znasz konkretnej nazwy leku, możesz wyszukać pomocne specyfiki przy danym problemie za pomocą konkretnych kategorii. Po złożeniu zamówienia możesz zdecydować się na wysyłkę lub odbiór osobisty. Często możesz trafić także na świetną promocję jak apteka darmowa dostawa, która daje Ci możliwość skorzystania z wygodnej formy dostawy do domu. Apteki internetowe, które wysyłają swój asortyment poza granicę jak np. do Wielkiej Brytanii, to wielka ulga dla Polaków, którzy tam mieszkają.

Apteka 247

Apteka247.co.uk jako jedyna apteka online w Wielkiej Brytanii oferuje darmową wysyłkę zakupionych produktów. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, szybka wysyłka to tylko wybrane atuty naszej działalności.

 

Kategorie / asortyment:

 • Preparaty na przeziębienie / odporność,
 • Preparaty dla Mam i kobiet w ciąży,
 • Wątroba / jelita / układ moczowy,
 • Środki antywirusowe i akcesoria,
 • Kosmetyki – twarz / usta / oczy / uszy / włosy,
 • Preparaty na gardło / katar / zatoki,
 • Artykuły dla dzieci i niemowląt,
 • Produkty dedykowane dla kobiet,
 • Produkty dedykowane dla mężczyzn,
 • Witaminy / suplementy,
 • Kosmetyki, szampony, tabletki dla zwierząt.

 

i wiele innych produktów.

 

Zapraszamy do odwiedzin:

https://www.apteka247.co.uk/

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki