REKLAMA

Profesjonalny audyt SEO może przynieść szereg korzyści Twojej stronie internetowej. Dzięki niemu zwiększy się widoczność witryny w wyszukiwarce Google, a link do niej będzie pokazywał się wyżej w organicznych wynikach wyszukiwania Google. W praktyce przyciągnie to do Ciebie więcej użytkowników, a to z kolei większa szansa na zdobycie nowych klientów.

Audyty SEO pomagają wskazać obszary, nad którymi warto popracować na stronie. Pod uwagę brana jest długa lista istotnych aspektów, wśród których znajduje się m.in. wyznaczenie słów kluczowych, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, szybkość ładowania strony, budowa witryny, treści i szereg innych, istotnych kwestii. Jakie elementy muszą pojawić, by można było uznać, że audyt strony internetowej został przeprowadzony w odpowiedni sposób?

Co powinien zawierać audyt SEO?

Jeśli interesuje Cię profesjonalny audyt strony WWW, zwrócić się do Zgred.pl. Znajdziesz tam zespół doświadczonych specjalistów, którzy zrobią wszystko, by widoczność strony, którą prowadzisz, uległa poprawie. Przyjrzą się wszystkim jej aspektom, wskażą rzeczy wymagające poprawy i doradzą, czym powinieneś zająć się w pierwszej kolejności, by przyciągnąć nowych klientów.

Przekonaj się sam, że przy audycie SEO nie ma żartów – od widoczności strony głównej i wszystkich podstron zależy rozwój Twojej firmy czy marki. Odpowiednio przeprowadzony SEO audyt szybko zaprowadzi Cię na szczyt.

Analiza strony pod kątem SEO

Zastanawiasz się, co zawiera audyt seo? Przede wszystkim jest to dokładna analiza Twojej strony pod kątem jej optymalizacji zgodnie z wytycznymi Google. Składa się na nią wiele elementów, zarówno w przypadku sklepów internetowych, jak i innego rodzaju witryn. Audyt musi wskazać, co na stronie można poprawić, by była przyjaźniejsza dla algorytmów Google w taki sposób, by chętniej była przez nie promowana.

Szybkość działania strony i jej budowa

Istotną kwestią jest infrastruktura strony. Specjaliści powinni zwrócić uwagę na to, jak wygląda mapa witryny, jaki jest czas ładowania wszystkich podstron i ich budowa. Dobry audyt SEO zawiera całą analizę techniczną, uwzględniającą m.in. robots.txt, wersję HTTP i Mixed Content, budżet crawlowania i inne.

Zwrócona powinna zostać również uwaga na historię domeny oraz obecną widoczność serwisu. Analiza tych kwestii pozwala na wyciągnięcie szczegółowych i trafnych wniosków na temat sytuacji strony oraz kroków, które należy podjąć do jej optymalizacji. Nie bez znaczenia jest tu też analiza wpływu algorytmów w przeszłości.

Linkowanie, frazy, duplikacja i inne

Ważne są również linki odsyłające do witryny oraz z niej wychodzące. Audyt SEO musi wziąć pod uwagę też treści na stronie i ich ewentualną duplikację zarówno wewnątrz struktury serwisu, jak i na zewnątrz. Przy pomocy Google Search Console ustalone powinny zostać frazy główne oraz analiza konkurencji, dzięki której będziesz miał okazję stać się liderem w swojej branży.

Lepiej pomiń darmowy audyt SEO i inne podejrzane rozwiązania oferowane przez nieznane w branży firmy. Skup się na kompleksowych audytach, takich jak ten od Zgred.pl. W jego ramach przeanalizowane zostaną m.in. parametry nofollow, kod odpowiedzi serwisu, przekierowania 3xx, indeksacja i dostępność, Core Web Vitals, wersja mobilna, elementy graficzne, wersja językowa, wyszukiwarka wewnętrzna, strony błędu 404, fragmenty rozszerzone, analiza GSC, optymalizacja on-site, content, blog i szereg innych rzeczy, dzięki którym Twoja witryna będzie miała szansę dotrzeć na szczyt.

Więcej szczegółowych informacji na temat tego, co powinien zawierać profesjonalny audyt SEO, znajdziesz tutaj.

Co daje wysokie miejsce w wyszukiwarce Google?

Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu umieszczenie ich na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wiąże się to z faktem, że najwięcej  użytkowników po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę odwiedza jedynie witryny znajdujące się na szczycie wyświetlających się wyników. Im niżej więc będzie Twoja strona WWW, tym mniej ludzi na nią kliknie.

Optymalizacja strony sprowadzi do Ciebie więcej ludzi, a większy ruch to szansa na wyższy zarobek. Jeśli zdecydujesz się wykonać audyt SEO, Twój sklep czy witryna mogą dotrzeć do TOP3 wyników wyszukiwania. Dzięki temu wzrośnie liczba potencjalnych klientów, którym będziesz mógł przedstawić swój produkt lub oferowaną usługę.

Efekty i koszt audytu SEO

Zastanawiasz się, ile kosztuje audyt SEO? Wejdź na Zgred.pl, zobacz cennik i ciesz się najlepszymi cenami, które idą w parze z szybką realizacją zlecenia i satysfakcjonującymi efektami. Skontaktuj się z profesjonalistami, przedstaw swój serwis i oczekiwania, a następnie ciesz się darmową wyceną audytu.

Pamiętaj, że darmowy audyt strony internetowej przy użyciu wadliwych rozwiązań i przeprowadzony przez niedoświadczone osoby nigdy nie przyniesie dobrych rezultatów. Postaw na sprawdzone rozwiązania, a Zgred.pl szybko sprawi, że na Twojej stronie pojawi się wielu nowych użytkowników. Zachęć ich do zakupu i ciesz się wzrostem zysków, o którym od dawna marzyłeś.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki