REKLAMA

Firmy, które chcą być rozpoznawalne na rynku, dość często angażują się w organizację wydarzeń promujących markę lub uczestniczą w branżowych targach na arenie krajowej i międzynarodowej. Podczas takich imprez można zauważyć hostessy, które między innymi witają gości i wręczają im materiały promocyjne firmy. Twoja firma też może współpracować z hostessami. Sprawdź, jakie korzyści daje współpraca z agencją hostess!

Twoja firma też może współpracować z agencją hostess

Hostessy słyną nie tylko z urody, ale i z wyjątkowej kultury osobistej. Dla gości firmy są uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Są znakomicie przygotowane do swojej pracy, co ma znaczenie nie tylko na imprezach typu targi, festiwale czy konferencje, ale i w trakcie oprowadzania gości po terenie danej firmy. Praca hostess bardzo odciąża pracowników firmy, którzy w danej chwili muszą skoncentrować się na swoich strategicznych zadaniach typu podpisanie kontraktu z ważnym kontrahentem. Już teraz możesz zadzwonić do agencji hostess i ustalić warunki współpracy. Jeśli chcesz, możesz wybrać konkretne hostessy. Kielce to miasto, w którym hostessy można zauważyć na wielu ważnych wydarzeniach. Przykładem są Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE — EXPO i Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło.

hostessy-biznesshow

Hostessy świetnie zaprezentują Twoją firmę

Hostessy są przydatne na wydarzeniach różnej rangi

Wydarzenia ważne dla firmy mogą mieć związek z przybyciem wielu gości. Tak może być na targach branżowych czy na festiwalach lub na konferencjach tematycznych. Eventy każdego rodzaju wymagają zdecydowanie większego zaangażowania pracowników — wszystko powinno pójść zgodnie z planem, a cele wydarzenia powinny być w pełni zrealizowane. Oznacza to, że ani kadra managerska, ani etatowi specjaliści mogą czasowo nie dać sobie rady z obsługiwaniem gości przybyłych na event. W tych zadaniach pomocne są hostessy, które mają duże doświadczenie i doskonale wiedzą, jak sobie dać radę z witaniem gości i innymi powierzonymi im zadaniami. Chociaż witanie gości pozornie wydaje się czymś prostym, to jednak na ważnych imprezach może stać się sztuką. Uśmiechnięta hostessa witająca gości wywoła inne wrażenie niż osoba z firmy, która w ogóle nie nadaje się do wystąpień publicznych i na każdym kroku okazuje, że jest mocno zestresowana.

Jakie zadania można przydzielić hostessom?

Oczywiste jest, że zadania specjalistyczne należy pozostawić pracownikom firmy. Rolą hostessy jest wspieranie działań przedsiębiorstwa lub instytucji. Polega ona na kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy. O ile hostessa może asystować w trakcie prezentacji, to z pewnością w kilka dni nie nauczy się tego, czego ludzie latami uczą się na studiach. Nie pozna też w błyskawiczny sposób tajników marki. Za to może przyczynić się do wzrostu zainteresowania produktami lub usługami firmy. W pracy hostessy dość istotne jest to, że na forum publicznym nie przynosi ona ze sobą negatywnych emocji, co może się przytrafić przemęczonym pracownikom firmy. Hostessy to bardzo dobry sposób na to, by pierwsze wrażenie związane z firmą było jak najlepsze. Nie bez powodu mówi się, że uśmiech łagodzi obyczaje. Skoro tak jest, to piękny uśmiech hostessy można wykorzystać w promocji działań swojej firmy.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki