Jarek Gałecki zagra swój debiutancki koncert już 20 maja

Jarek Gałecki to nie tylko znany skądinąd fotoreporter oraz dziennikarz. To także spełniający marzenia wokalista, który już 20 maja zagra swój debiutancki koncert w Klubie Comityva 2.0 w Sosnowcu o godzinie 20:00.

fot. Paweł Jędrusik
REKLAMA

Jarek Gałecki zagra swój debiutancki koncert i jest to dla niego wyjątkowa chwila. Jak sam mówi do powstania tego kameralnego koncertu przyczyniły się emocje, które mu towarzyszyły. Ponadto maj to miesiąc miłości, zważywszy na Dzień Polskiej Niezapominajki, który jest 15 maja oraz Dzień Matki przypadające na 26 maja. Dlatego też Jarek zagra kilka utworów o miłości swojego autorstwa oraz kilka coverów.

Na scenie towarzyszyć mu będą inni rewelacyjni artyści. Oprócz samego artysty będzie można usłyszeć Adama Nowaka z Dąbrowy Górniczej, część zespołu Ballabard w postaci Kingi Jędrzejek oraz Marka Długopolskiego. Ponadto gospodarzem wieczoru będzie Łukasz Samburski, znany z programu Must Be the Music.

Piątkowy wieczór 20 maja szykuje nader interesująco i zachęcamy do przybycia do Klubu Comityva 2.0 w Sosnowcu, który mieści się przy ulicy Małachowskiego 17a.

będzie fajnie, będzie wspaniała zabawa, będzie nostalgicznie zapraszam – mówi Jarek Gałecki

Fot. Magda Piórowska
Fot. Magda Bogaczewicz

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki