Nowoczesne obrazy do sypialni i salonu

REKLAMA

Sypialnia to miejsce, które ma duży wpływ na jakość naszego odpoczynku. Choć większość czasu spędzamy tam po prostu śpiąc to otoczenie ma bardzo duże znaczenie. Jak sprawić aby przestrzeń była jeszcze bardziej przytulna? Warto zadbać nie tylko o wygodne łóżko i odpowiednie urządzenie, ale także o dodatki.

 

Modne obrazy – zmień wygląd sypialni

Obrazy to prosty sposób na odmienienie przestrzeni i sprawienie, że pokój wyda się być bardziej przytulny. Oczywiście pod warunkiem, że będą one dopasowane do pozostałych elementów otoczenia. Podczas wyboru dodatków warto wziąć kilka aspektów.

Liczysz się Ty – gust i osobowość

Sypialnia to miejsce, w którym przenosisz się do własnego świata. Miejsce intymnych doznań, które powinno emanować błogim spokojem. Właśnie dlatego najważniejsze jest aby dodatki i cały wystrój odpowiadały Twoim gustom, wyrażały Ciebie.

Dopasowanie do kolorystyki i stylu wnętrza

W zależności od tego czy oczekujesz mocnego akcentu czy też wolisz, aby obraz wtopił się w tło i stanowił jedynie delikatny akcent postaw na mocne, wyraziste obrazy na płótnie lub wybierz delikatne pastelowe obrazy.

Dobierz rozmiar obrazu do wymiarów wnętrza

Obraz nie może przytłaczać. Choć wielkie dzieła są piękne, to nie sprawdzą się w malutkiej sypialni. Z kolei zbyt mały może powodować uczucie niedosytu. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kilku obrazów, które tematycznie łączą się ze sobą. Idealnym przykładem jest tutaj tryptyk, w którym tematycznie poszczególne obrazy łączą się ze sobą. Dzięki takiemu podziałowi możesz zagospodarować większą cześć ściany jednocześnie sprawiając, że nie będzie ona przytłoczona. Jeżeli wolisz duże obrazy wybierz ścianę, która jest wolna. Wtedy obraz będzie mógł zostać zaprezentowany w całości.

Romantyczne motywy miłosne, które ocieplą wnętrze

Sypialnia to miejsce cudownej symfonii zmysłów. Miejsce, w którym możesz czuć się swobodnie i odpocząć po całym ciężkim dniu. Od Ciebie zależy to jaki końcowy charakter jej nadasz. Jeżeli chcesz aby sypialnia była kontynuacją stylu, który dominuje w całym domu postaw na podobne materiały, ogólny styl wykończenia jednak zaszalej z dodatkami. Tutaj ciekawą alternatywą mogą być dekoracje jak np. obrazy. Nawet prosta, surowa sypialnia może przeobrazić się za pomocą dodatków w ciepłe miejsce, które zachęca do odpoczynku. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość szybkiej zmiany wyglądu – idealne dla osób, które lubią często kombinować z wyglądem wnętrza. Poszukaj swojego idealnego obrazu na https://galeriawchmurach.pl/

 

 

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki