„Siła Kobiet” już w najbliższy piątek w Fundacji Kobieca Przystań

Kolejne spotkanie z cyklu „Siła Kobiet” organizowane przez Fundację Kobieca Przystań odbędzie się już w najbliższy piątek 6 maja. Podczas wydarzenia będzie to, co lubi i potrzebuję każda kobieta.

REKLAMA

Fundacja Kobieca Przystań organizuje po raz kolejny spotkanie pt. „Siła Kobiet”, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie — przekonuje Pani prezes fundacji Edyta Lesiak.

Podczas spotkania odbędą się między innymi warsztaty rozwojowe. Pierwsze pt. Jak żyć razem i nie rezygnować z siebie? – o kompromisach w związku i w innych relacjach poprowadzi Dominika Kajdas-Ciupek psychoterapeuta oraz psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień i terapeuta rodzinny. Właścicielka Centrum Psychoterapii SELF w Jaworznie. Drugie warsztaty pt. Myślę więc jestem? O tym, jak nasze myślenie wpływa na jakość życia i poczucie szczęśliwości poprowadzi Barbara Obertyn psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, która prowadzi prywatną praktykę psychologiczną.

Co bardzo istotne będzie także bezpłatna konsultacja z dr med. Małgorzatą Latusek, która jest dermatologiem, w sprawie sprawdzenia wszelkiego rodzaju pieprzyków czy znamion na ciałach kobiet. Będą także prezentacje kobiecych biznesów, konsultacje z masażystką, kosmetologiem, fryzjerem, występ artystyczny, spotkanie z Amazonkami, losowanie nagród i oczywiście pogaduchy z innymi kobietami przy słodkim poczęstunku oraz pysznej kawie.

To oczywiście nie wszystko, co czeka na uczestniczki podczas spotkania. Pojawi się także ambasadorka marki Forever Living wraz ze swoim stoiskiem kosmetyków, gdzie każda z uczestniczek będzie miała 10% rabatu na produkty kosmetyczne, a ponadto 10% zysku zostanie przekazane na konto fundacji. Będzie także szansa na masaż, gdyż odbędą się krótkie pokazy masaży pleców oraz masaży twarzy Kobido. Co równie ciekawe będzie można liczyć też na zwiększenie swojej wiedzy w dziedzinie samoobrony. Będzie prowadzony warsztaty z trudnej sztuki, jaką jest Krav maga.

Najbliższy piątek 6 maja w Fundacji Kobieca Przystań klaruje się bardzo ciekawie. Wykłady, pokazy czy stoiska tematyczne to jedne z nielicznych przedsięwzięć, które czekają na uczestniczki podczas spotkania z cyklu „Siła Kobiet”.

Spotkanie odbędzie się 6 maja o 18:00 w biurze Fundacji Kobieca Przystań i siedzibie Klubu To i Owo przy ulicy Piłsudskiego 72 w Jaworznie na I piętrze w Pawilonie 72. Wejście jest bezpłatne dla każdej kobiety, jednakże obowiązuje limit osób, które mogą wziąć udział w wydarzeniu. Maksymalnie 100 kobiet może wziąć udział w spotkaniu.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki