Spotkanie Fundacji Kobieca Przystań

Na kolejne spotkanie z cyklu „Siła Kobiet” zaprosiła Fundacja Kobieca Przystań. Spotkanie odbyło się w piątek 6 maja w siedzibie Klubu To i Owo w Pawilonie 72. Fundacja przygotowała wiele pożytecznych propozycji. Działania Fundacji świetnie się więc zapowiadają.

REKLAMA

Zaproszono m.in. dr n. med. dermatologa Małgorzatę Latusek, która badała znamiona przybyłych na spotkanie pań. Wszystkie choroby nowotworowe mają podłoże genetyczne, jednak odpowiedni tryb życia może pozwolić ich uniknąć.

Można było dowiedzieć się nieco o hirudokosmetyce, czyli terapiach pijawką lekarską. I choć pijawki nie należą do najpiękniejszych zwierzaków warto poddać się takim terapiom, ich skuteczność jest zadziwiająca..

Psychoterapeutka Dominika Kajdas-Ciupek prowadziła warsztaty pt. „Jak żyć razem i nie rezygnować z siebie”. Była to interesująca prelekcja o budowaniu relacji w dorosłości i uważności na siebie.

Istotny temat poczucia szczęśliwości podjęła w swej prelekcji psycholog Barbara Obertyn.

Podczas spotkania zaproponowano również masaże relaksacyjne pleców i twarzy. Pani z salonu „Stanikowe rewolucjie” przekonywała do prawidłowego doboru bielizny. Można było wesprzeć Fundację kupując rękodzieło autorstwa pań z Fundacji, w tym kubki z bardzo przekonującym napisem „Jesteś świetna w tym co robisz”. Zaproszono również na warsztaty z samoobrony Krav maga łączącej wiele sztuk walki. Tak więc nie jest przesadą w żadnym calu motto Fundacji: Inspirujemy do zmian i towarzyszymy Ci w rozwoju.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki