Zdrawica zagra koncert promujący ich nową płytę w Domu Kultury w Szczakowej już w najbliższy piątek 6 maja 2022 roku o godzinie 19:00.

REKLAMA

Zdrawica to miłość do gór i lasów, spora dawka porządnego rock’n’rolla oraz kropla miodu pitnego — tak w skrócie opisuje zespół Magdalena Kozub gitarzystka Zdrawicy.

Tematyka utworów grupy nawiązuje do dawnych tradycji i wierzeń oraz relacji człowieka z naturą. Muzyka stanowi szeroko pojętą mieszankę rocka z folkowymi melodiami. W 2017 roku ukazał się debiutancki mini album zespołu pt. „Rok” zarejestrowany w studio. Teraz nadszedł w końcu czas na pierwsze duże wydawnictwo Zdrawicy. Nowa płyta „Tak o rzece” obejmuje dziewięć utworów, a premiera albumu połączona z koncertem odbędzie się przed jaworznicką publicznością.

Koncert promujący ich nową płytę odbędzie się 6 maja 2022 roku o godzinie 19:00 w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej. Jest to dobra okazja, aby nie tylko nabyć nową płytę, ale również do posłuchania na żywo nagranego materiału w całości. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w placówce w godzinach jej pracy.

Skład zespołu:
Martyna Pilch — wokal
Martyna Golińska — flet poprzeczny, wokal wspierający
Joanna Piątek — klawisze
Magdalena Kozub — gitara elektryczna
Kamil Nych — gitara basowa, wokal wspierający
Marcin Jania — perkusja.

Zapraszamy serdecznie.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki