REKLAMA

Nie wszyscy mają możliwość garażowania samochodu. Jest to niezwykle trudne zwłaszcza na osiedlach wielorodzinnych zarówno segmentów, jak i bloków mieszkalnych. Parkowanie pod chmurką jest tam powszechne. Zresztą nie tylko tam, czasem warunki na prywatnych posesjach również uniemożliwiają postawienie garażu czy wiaty. W tych sytuacjach warto stosować pokrowiec na samochód. A dlaczego warto?

Pokrowce samochodowe a pokrowce na auta

Pokrowcami samochodowymi zwykliśmy nazywać pokrowce na siedzenia samochodowe, ale współcześnie możemy tak nazywać także pokrowiec samochodowy zakładany na auto w celu jego ochrony. Jest to niejako alternatywa dla garażu, która daje wiele korzyści – jakich? Zimą może to być dla Ciebie oczywiste, ale przypomnijmy. Pokrowce na auta dobrze chronią przed mrozem i śniegiem. Używając pokrowca, nie musisz się martwić o skrobanie szyb. Zapewniając izolację termiczną i przeciwwilgociową, uszyty z kilku warstw materiału, dobry pokrowiec na auto zabezpiecza podzespoły samochodu przed działaniem czynników zewnętrznych. A latem? Latem docenisz utrzymanie samochodu w czystości. Zresztą nie tylko latem. Pokrowiec zabezpieczy karoserię Twojego pojazdu przed odchodami ptaków, zaciekami po deszczu, a nawet gradem. O wiele łatwiej będzie Ci też sprzątnąć liście, strzepując je po prostu z pokrowca. Czy to wszystkie jego zalety? Ależ skąd.

Czy warto kupić pokrowiec na samochód?

Chcesz kupić odpowiedni pokrowiec do swojego samochodu? To bardzo dobry pomysł. Zakładając pokrowiec na auto, zwiększasz jego odporność na trudne warunki atmosferyczne takie jak niskie temperatury, deszcze, grad, śnieg, a także przed promieniami UV, które szczególnie szkodliwe jest dla karoserii samochodowej, powodując blaknięcie koloru. Równie niebezpieczne dla karoserii są także ptasie odchody, które wgryzając się w lakier, powodują jego ubytki i odsłaniają blachę i narażając ją na korozję. Pokrowce na auta to także skuteczna ochrona przed kurzem i brudem. Łatwiej utrzymać z nimi czystość auta. Szeroką ofertę produktów i dobrej jakości pokrowiec, dopasowany do Twojego auta, znajdziesz w ofercie sklepu https://polcover.sklep.pl/.

Pokrowiec samochodowy – jaki wybrać?

Zakup pokrowca nie powinien stanowić większych trudności. Każdy pokrowiec skutecznie powstrzyma promieniowanie UV, kurz, brud i chociażby opadające liście. W ochronie przed mrozem i śniegiem najlepiej sprawdzą się z kolei pokrowce na samochody wykonane z izotermicznych materiałów. Kupując pokrowiec na swój samochód, zwróć jednak uwagę, aby odpowiadał on kształtowi i wymiarom Twojego auta i posiadał wygodne wiązanie. Jednym z popularniejszych są ściągacze u dołu pokrowca, ale niektóre mają w zamian sznurki lub gumy. Dopasuj go zatem do swoich potrzeb.

Polcover – pokrowce na samochody, kempingi, kampery, motocykle i łodzie

Oferta sklepu skierowana jest do właścicieli aut, których pasją i wartością jest odpowiednie dbanie o swój samochód. Polcover to doskonała jakość i estetyka produktów. Pokrowce wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem.

 

W ofercie znajdziesz m.in.:

  • Pokrowce na samochód,
  • Pokrowce samochodowe przeciwgradowe,
  • Pokrowce na przyczepy kempingowe,
  • Pokrowce na kampery.

oraz wiele innych produktów.

 

Adres firmy:

Wolica 98J,
62-872 Godziesze Wielkie

 

Telefon:

+48 536 370 626

 

Sklep internetowy:

https://polcover.sklep.pl/

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki