W związku z obchodami 30- lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej w jaworznickiej Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej odbył się dzień otwarty. Wszyscy, którzy odwiedzili tutejszą jednostkę, mogli zapoznać się z pojazdami i sprzętem pożarniczym oraz charakterystyką pracy strażaka. W tym przedsięwzięciu wzięli udział także przedstawiciele jaworznickiej Policji.

REKLAMA

W związku z obchodami 30- lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej w jaworznickiej Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej odbył się dzień otwarty. Z tej okazji przygotowano piknik rodzinny z wieloma atrakcjami, na którym obecni byli funkcjonariusze z jaworznickiej komendy. Stanowisko policyjne reprezentowane przez aspiranta sztabowego Michała Nowaka cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas imprezy zgromadzonym przekazane zostały liczne informacje dotyczące bezpiecznego i właściwego zachowania na akwenach wodnych. Głównie z myślą o dzieciach i młodzieży, które już rozpoczęły wakacje, przygotowane zostały atrakcje, w ramach których uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się policyjnym i strażackim pojazdom oraz sprzętom służbowym.

Dzięki dobrej współpracy pomiędzy służbami oraz Urzędem Miejskim w Jaworznie możemy cały czas poszerzać wiedzę dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie bezpieczeństwa zarówno nad wodą, jak i w innych obszarach życia.

źródło: KMP Jaworzno

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki