REKLAMA

Chwila przerwy w pracy nie może obyć się bez filiżanki ulubionej kawy. Z jej pomocą pracownicy nie tylko zyskają jeszcze więcej energii, ale też będą mogli się zrelaksować. To z pewnością podniesie morale zespołu. Jednak dla takiego użytku potrzebujesz naprawdę solidnego urządzenia. Dlatego sprawdź, jak wybrać ekspresy do kawy dla firmy, aby poradziły sobie z dużą eksploatacją.

Jakie cechy powinny mieć ekspresy do kawy dla firm?

Szybkie przygotowanie kawy

W firmie bardzo ważne jest to, żeby ekspres działał szybko, a dzięki temu pracownicy nie będą musieli długo czekać na upragnioną kawę. To też ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz poczęstować tym napojem kontrahentów, klientów lub innych gości. Dlatego ciekawym rozwiązaniem są urządzenia, umożliwiające jednoczesne parzenie dwóch kaw, a do tego wyróżniające się naprawdę sprawnym działaniem.

Serwis i gwarancja

Ekspresy do kawy dla firm muszą cechować się sporą wytrzymałością, ponieważ są wykorzystywane naprawdę często przez dużą liczbę osób. Jednak podczas wyboru nie ograniczaj się jedynie do sprawdzenia poszczególnych parametrów. Koniecznie zapoznaj się również z warunkami serwisowymi i gwarancją. Ważne, żeby sklep, w którym kupisz ekspres, dawał takie możliwości.

Możliwość stosowania różnych kaw

Podczas wyboru ekspresu zwróć uwagę na to, jakie kawy może stosować. Najczęściej są otwory dostosowany do wersji mielonej lub ziarnistej. Takie produkty zapewniają najbardziej aromatyczne napoje, a do tego są wyjątkowo smaczne.

Warto zwrócić uwagę na to, że wiele sklepów z ekspresami dla firm oferuje również regularne dostarczanie paczek z kawą. Do dyspozycji masz najpopularniejsze marki, a do tego nie musisz sam się tym zajmować, tylko przerzucasz ten obowiązek na zewnętrzną firmę.

Szeroki wybór kaw

Każdy pracownik lubi nieco inną kawę – z mniejszą lub większą ilością kofeiny, mleka czy wody. Dlatego szczególnym powodzeniem cieszą się ekspresy do kawy dla firm ze sporą liczbą różnych opcji do wyboru. Wśród najpopularniejszych jest espresso, latte macchiato, cappuccino, flat white czy americano.

Urządzenia przeznaczone do firm

Tradycyjne sprzęty dostępne w sklepach z elektroniką sprawdzą się w domu lub kilkuosobowym biurze. Jednak ich parametry nie są wystarczające dla większych firm, dlatego zawsze decyduj się na produkty dedykowane przedsiębiorstwom. Tym samym zyskasz ekspres do kawy, wyróżniający się jeszcze solidniejszą budową, lepszymi parametrami, a także maksymalnym dostosowaniem do potrzeb większej liczby osób. Po prostu takie modele są znacznie wytrzymalsze, a tym samym będą działały jeszcze dłużej.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki