REKLAMA

Klocki Mini Waffle z serii City zdobyły zaufanie wielu rodziców. To jedne z najlepiej zaprojektowanych i wykonanych na rynku klocków od renomowanego, polskiego producenta. Poprzednie zestawy zdobyły nawet nagrody w takich konkursach jak Zabawka Roku czy też Świat Przyjazny Dziecku.

Klocki od Marioinex z serii City to połączenie dobrej zabawy i prawidłowego rozwoju. Dają najmłodszym, i nie tylko, mnóstwo frajdy, a przy tym pozwalają kształtować wiele ważnych umiejętności. Wśród nich jest kilka nowych zestawów – City House, Mini Waffle Food Truck, oraz Mini Waffle Air Show.

Zbuduj ze swoim dzieckiem dom z ogrodem, pas lotniskowy i mobilnego Food Trucka

W przypadku najmłodszych dzieci szczególnie istotne jest to, żeby kupować im zabawki pełne kreatywności. Takie też są klocki Mini Waffle z serii City od Marioinex. Dzięki nim Twoje dziecko może zbudować przepiękne miasteczko.

Najnowsze zestawy – City House, Mini Waffle Food Truck oraz Mini Waffle Air Show – pozwolą mu skonstruować razem z Timem i Kate pełen ciekawych pomysłów dom z ogrodem, prawdziwy pas lotniskowy dla odważnej pilotki Emilki, a także mobilnego Food Trucka, w którym wraz z Szefem kuchni Franco będzie później mógł przygotowywać posiłki dla pływaczki Moni i pozostałych mieszkańców miasteczka.

W zestawie City House Twój maluch znajdzie aż 148 klocków oraz dwie nowe postaci. To właśnie Tim i Kate. Tim jest botanikiem. Ma pomóc w stworzeniu ogrodu marzeń pełnego najróżniejszych fantazji. Kate to z kolei architekt. Dba o każdy detal tworząc dla swoich klientów najpiękniejsze i najbardziej wymagające projekty.

W zestawie Mini Waffle Food Truck nowymi postaciami są Szef kuchni Franko oraz jego klientka. Jest nią uzdolniona i wymagająca pod każdym względem Pływaczka Monia. Czy kulinarnemu wizjonerowi uda się zaspokoić jej podniebienie jedzeniem z mobilnej restauracji?

Postaciami, które Twój maluch znajdzie w zestawie Mini Waffle Air Show są Pilotka oraz Kierowca – Emilia i Bill. Oboje mają przygotować pokaz lotniczy, na którym będzie można podziwiać prawdziwe wyczyny. Czy uda im się o wszystkim pamiętać?

Jakie jeszcze zestawy znajdziesz z tej serii?

Wśród klocków Mini Waffle z serii City można znaleźć również inne zestawy. To m.in. kultowy już zestaw City Shop, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło zbudować sklep, w którym sprzedawcą jest młody sklepikarz Ron.

Oprócz niego z tej serii są także klocki City Street. To jeden z większych zestawów w tej serii – zawiera aż 280 elementów, a w tym 4 postaci. W jego skład wchodzą klocki, dzięki którym można skonstruować skrzyżowanie wraz z sygnalizacją świetlną, auto, a także stojący obok niewielki sklepik.

Nieco mniejszym zestawem jest City Port. Zawiera on 248 elementów, wśród których również są 4 postaci. Twoje dziecko zbuduje z nim nadmorski port, a w nim statek i dźwig. Niech tylko uważa na Łobuziarę Lu, która uwielbia wywijać numery.

Sprawdź wszystkie klocki od Marioinex

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki