MathRiders podsuwa pomysły co robić w wakacje

MathRiders nie zwalnia tempa i wychodzi z dwoma propozycjami na wakacje, bo w końcu nikt nie powiedział, że z matematyką nie można się dobrze bawić przez ten wolny czas.

REKLAMA

Wakacje nadciągają pełną parą, a nie wszystkie dzieci wyjeżdżają poza Jaworzno, dlatego Agnieszka Radziwolska z MathRiders wychodzi z propozycje dla dzieci młodszych i tych starszych.

„Lato z MathRiders” to warsztaty, które bardziej jednak przypominają półkolonie i nie będą bazowały tylko na edukacji matematyki. Planowane są zajęcia tematyczne, zajęcia artystyczne, zabawy sportowe, gry planszowe, oczywiście edukacja matematyki poprzez zabawę, ale także zajęcia kulinarne. Dzieci więc nie będą mogły narzekać na nudę, bo różnorodność zajęć będzie bardzo duża. Będą to warsztaty przeznaczone dla dzieci do 10 roku życia.

Jest także propozycja dla dzieci starszych i to nie koniecznie związana z matematyką. Dotyczy ona warsztatów fotografii i przeznaczona jest dla dzieci między 10 a 16 rokiem życia. Będą one w głównej mierze polegały na praktyczny podejściu do fotografii, będą zdjęcia plenerowe, a także w ministudio fotograficznym. Nie zabraknie oczywiście także zajęć teoretycznych.

Ponadto dzieci podczas jednych, jak i drugich warsztatów będą mogły liczyć na posiłek, więc nikt głodny pracować i bawić się nie będzie. Jeżeli wiec nie macie pomysłu, co robić przez wakacje to są to dla was dwie nowe możliwości.

Więcej informacji: MathRiders

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki