Nowy prezes Szczakowianki Jaworzno ma ambitne cele na najbliższy sezon

Nowym prezesem Szczakowianki Jaworzno został Andrzej Sojka, dla którego było to miłe zaskoczenie.

REKLAMA

Nowy prezes Szczakowianki Jaworzno Andrzej Sojka jest zaskoczony wyborem jego osoby na takie stanowisko. Co prawda z klubem współpracuje od wielu lat, ale mimo wszystko się tego nie spodziewał. Na szczęście ma doświadczenie, wiedzę i zna realia panujące w klubie. Jest optymistycznie nastawiony i wie, że wspólnymi siłami poradzi sobie z każdym problemem.

Klub ma bardzo ambitne plany i mierzy w najwyższe cele. Nowy prezes zapewnia, że drużyna będzie walczyła o jak najlepszy sportowy wynik, dodatkowo planowane są obchody okrągłego jubileuszu 100-lecia Szczakowianki Jaworzno, ponadto pragnie ściągnąć rzesz kibiców na trybuny, aby oglądały zmagania tego jaworznickiego, profesjonalnego klubu piłkarskiego na własne oczy.

Jednak, aby mogły się te cele zrealizować, potrzebna jest pomoc miasta, mieszkańców i sponsorów. Obecnie budżet nie jest jeszcze dopięty, ale prezes jest spokojny, gdyż jego doświadczenie nabyte przez ostatnie 13 lat pracy zaowocuje. Przeprowadził już rozmowy z kilkoma sponsorami i już wie, że znajdą się chętni, aby pomóc.

Nowy prezes docenia także dotychczasowe starania zarządu. Był blisko z klubem przez ostatnie 3 lata i widział, jak ówczesny zarząd pracuje i jest pełen szacunku dla ich pracy. Docenia także starania zawodników oraz kadry trenerskiej, z którą to ma nadzieje, że w nowym sezonie uda się wykonać jeszcze lepszy wynik.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki