Plac Wodny już działa. Pierwsi użytkownicy zachwyceni

Plac Wodny na jaworznickich Plantach w Centrum już działa. Pierwsi mieszkańcy, którzy skorzystali z tej atrakcji, są zachwyceni.

uważam, że jest super, super, super – mieszkanka Jaworzna

REKLAMA

Długo nie było wiadomo czy włodarzom miasta uda się uruchomić plac przed wakacjami. Mnóstwo było spekulacji i niejasności. Dzisiaj wszystko stało się jasne, bowiem Plac Wodny na jaworznickich Plantach został uruchomiony i pierwsi, a zarazem najmłodsi mieszkańcy miasta, mogli z niego skorzystać. 28 czerwca o godzinie 10:00 pierwszy strumień wodny popłynął z kolorowych elementów placu.

Bardziej doświadczeni mieszkańcy również nie kryli swojego zadowolenia. Taki plac daje mnóstwo radości dzieciakom, które mogą się ochłodzić i dobrze bawić jednocześnie — mówi Joanna, mama małego Adasia. Ponadto jest to super urozmaicenie dnia dla najmłodszych jaworznian.

Pomysł z tą inwestycją, napotkane Panie, oceniają w samych superlatywach. Jedna z Pań jest bardzo zadowolona, że udało się tak szybko otworzyć plac, żartuje jednak, że gdy już wszystkie dzieciak w mieście się dowiedzą, że plac wodny działa, to z pewnością braknie miejsc przy takiej ilości chętnych do zabawy i ochłody.

Mamy nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby ta atrakcja działała nieprzerwanie do końca sezonu, bez nieoczekiwanych awarii czy umyślnych zanieczyszczeń. Wszystkim użytkownikom życzmy wodnistych zabaw i dobrej pogody.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki