Praca wrę, aby plac wodny na Plantach był otwarty na czas

Plac wodny na jaworznickich Plantach coraz bliżej otwarcia. Prace intensywnie trwają i jest światełko w tunelu, że z początkiem lipca plac będzie do dyspozycji najmłodszych jaworznian.

REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego już jutro 24 czerwca, co oznacza, że początek wakacji przypadnie na 25 czerwca. Nie ma jednak co liczyć, że plac wodny będzie gotowy na ten czas, jest jednak nadzieja, że z początkiem lipca wszystko będzie gotowe do użytkowania. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wszyscy robią, co mogą i pracują na najwyższych obrotach, aby 1 lipca pierwsi mieszkańcy mogli skorzystać z tej atrakcji miasta.

Obecnie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów naprawiają drewniane elementy przeznaczone pod siedziska. Woda częściowo już płynie, a kolorowe elementy, z których ma lecieć woda, wyglądają bardzo estetycznie.

Nam pozostało już tylko trzymać kciuki, aby rzeczywiście udało się uruchomić plac wodny z początkiem zbliżającego się miesiąca. Byłaby to zdecydowanie niesamowita frajda nie tylko dla tych najmłodszych, ale dla wszystkich mieszkańców Jaworzna.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki