REKLAMA

Studia w szkole wyższej w Pułtusku to przede wszystkim szansa na zdobycie gruntownej wiedzy, umiejętności praktycznych, docenianych przez współczesny rynek pracy i doświadczenia zawodowego.

To jednak nie jedyne atuty AFiB Vistula – nowoczesnej uczelni, uwzględniającej potrzeby i wymagania kandydatów i studentów. Poznaj 5 powodów, dla których warto wziąć udział w rekrutacji i ciesz się swobodą nauki.

Szkoła wyższa w Pułtusku łączy pasję i doświadczenie

Szkoła wyższa w Pułtusku, a obecnie – Akademia Finansów i Biznesu Vistula im. A. Gieysztora, to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. O sukcesie instytucji decydują renom i wybitne osiągnięcia naukowe, przekładające się na realne korzyści dla studentów, słuchaczy i doktorantów. Wciąż wahasz się, czy AFiB Vistula spełni Twoje oczekiwania? Poniżej znajdziesz 5 argumentów przemawiających za sukcesem instytucji (i Twoim!).

1. Bogata oferta edukacyjna, obejmująca również popularne kierunki studiów

Oferta szkoły wyższej w Pułtusku to aż sześć atrakcyjnych kierunków studiów, obejmujących również te najbardziej oblegane i cieszące się największym zainteresowaniem kandydatów (wg. danych resortu nauki za rok 2021). Wśród nich należy wymienić Finanse i Rachunkowość, Administrację, Bezpieczeństwo Narodowe oraz Zarządzanie.

 

2. Swoboda realizowania programu studiów

Decydując się rozpocząć studia w AFiB Vistula w Pułtusku, zyskujesz pełną swobodę realizowania programu dydaktycznego. Poza studiami stacjonarnymi lub niestacjonarnymi I i II stopnia, możesz podjąć naukę także w systemie w pełni zdalnym (studia online).

3. Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, niezależnie od wieku i wykształcenia

Szkoła wyższa w Pułtusku kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy chcą się uczyć – zyskać dodatkowe kompetencje, przebranżowić się albo realizować pasje. Zależnie od pozostałych zobowiązań, rodzinnych lub zawodowych, możesz zdecydować się na studia I i II stopnia, w formie stacjonarnej lub niestacjonarnej, studia w trybie online lub studia podyplomowe.

4. Atrakcyjne specjalności, zaprojektowane z uwzględnieniem bieżących potrzeb rynku pracy

Sześć kierunków studiów w ofercie AFiB to nie wszystko – studenci mogą doskonalić swoje umiejętności, realizując konkretne specjalności. Tych w ofercie uczelni jest aż 14, a każda z nich została zaprojektowana z uwzględnieniem bieżących potrzeb rynku pracy.

5. Możliwość uzupełnienia wykształcenia wyższego o tytuł doktora

Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku uzyskała uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie Historia oraz w dyscyplinie Nauki o Polityce i Administracji.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki