Dziki ZAJĄC upodobał sobie centrum Jaworzna – mieszkańcy zachwyceni

Podłęże ma dziki, Byczyna ma nutrie, a Centrum ma Zająca, który ewidentnie upodobał sobie przebywanie w tej części miasta. Mieszkańcy są zachwyceni nowym lokatorem i wysyłają nam filmiki oraz zdjęcia z nim w akcji.

REKLAMA

Zając w centrum Jaworzna to najnowsza atrakcja mieszkańców, którzy zachwyceni są jego obecnością. Wyobraźmy sobie, że wczesnym rankiem stoimy zaspani na przystanku autobusowym, na transport czekając, obracamy się a tu zając. Od razu dzień robi się jakby weselszy. Uszy wysoko postawione do góry, smukła budowa ciałka i dwa ślepia patrzące się w naszą stronę i klasyczne kic, kic, kic do przodu, sprawiają, że ciężko nie uśmiechnąć się pod nosem.

Jaworzno w stronę zwierząt stoi z otwartymi ramionami. Na Podłężu, Podwalu czy Osiedlu Stałym często grasują gangi dzików, w Byczynie zaciekawiają swoją obecnością nutrię, to i Centrum nie mogło być gorszę i ma już swojego pupila. Widywany jest najczęściej w okolicach pump trucku, ronda lub skwerku przed galerią handlową. Prawdopodobnie jego rodzina ma gdzieś w pobliżu swoją norkę.

Następny razem, gdy zauważycie, jak buszuje wśród kniei, zróbcie mu dyskretnie zdjęcie lub filmik albo podrzućcie jakiegoś smakołyka.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE