VIII Warsztaty PoluZONE 2022 – koncert finałowy

Wszystko co dobre się kiedyś kończy. Tak więc VIII Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZone przeszły do świetlanej historii. Koncert finałowy w wykonaniu uczestników zamknął warsztaty w sobotę 30 lipca. Młodzi muzycy zaprezentowali się na scenie MDK.

REKLAMA

Podczas sześciu dni warsztatowicze szlifowali pod okiem muzyków z Poluzjantów wokal i grę na instrumentach. Ponadto wieczorami oddawali się jam sessions pod płaszczką i w Jazz Club Muzeum. Warsztaty były z pewnością dla uczestników czasem bardzo frapującym, a wrażenia pozostawią nie do zatarcia.

Wszyscy uczestnicy w liczbie ok. 70 nauki pobierali z wielkim zaangażowaniem, nikt nie leniuchował i się nie ociągał. Tacy wykładowcy tylko w PoluZONE. Jesteśmy przekonani, że wykładowcy dostrzegli w młodych muzykach coś co szumnie nazywa się potencjałem. Innymi słowy uczestnicy pewnie dobrze rokują.

Wprawdzie śpiewać i grać może każdy, ale dobrze jest wiedzieć, czy oby na pewno robi się to poprawnie i czy publice przypadnie to muzykowanie do gustu. Taka wiedza i doświadczenia są bezcenne, ważne, że zawsze można coś poprawić. Warsztaty PoluZONE się sprawdzają w praktyce. I o to szło.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki