Jak najlepiej wspomóc Szczakowiankę? Kupując karnet! Właśnie ruszyła sprzedaż karnetów na rundę jesienną. Zachęcamy do zakupu i wsparcia w ten sposób klubu. Jesienią na boiskach IV ligi będzie działo się sporo i warto już teraz wyposażyć się w karnet na wszystkie pojedynki!

REKLAMA

Jesienią na meczach Szczakowianki obowiązywać będą bilety w cenie 15 zł. Jak zwykle najbardziej opłaca się jednak nabyć karnet na wszystkie wiosenne mecze. Cena takiego karnetu to 90 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt jednego biletu. Sprzedaż karnetów już ruszyła. Możne je nabyć w sekretariacie klubu, a także podczas sparingów rozgrywanych w Szczakowej. Warto już teraz wyposażyć się w karnet i być gotowym na start rozgrywek. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową na adres jspszczakowianka@gmail.com.

Szczakowianka mecze IV ligi, podobnie jak w ostatnich latach, rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają siedem spotkań w roli gospodarza. Nie zabraknie starć z ciekawymi rywalami i już teraz można ostrzyć sobie zęby na pojedynki z takimi zespołami jak Rozwój Katowice, Warta Zawiercie, Podlesianka czy Unia Dąbrowa Górnicza. Zachęcamy do mobilizacji i przychodzenia na Stadion Miejski. Liczymy na Wasze wsparcie i to, że tłumnie pojawiać będziecie się na trybunach!

Żródło: FB Szczakowianka Jaworzno

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki