Kupowanie rzeczy z drugiej ręki ma wiele zalet. W naszym kraju powszechne jest kupowanie używanych samochodów. Jednak warto z tej opcji korzystać także przy zakupie innych towarów. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale niesamowita okazja do znalezienia wyjątkowego przedmiotu, który będzie się wyróżniał na tle oferowanych przez popularne sieciówki.

REKLAMA

Właśnie to proponuje swoim klientom jedyny w naszym mieście Twój Komis Jaworzno. Odwiedzając sklep, masz okazję kupić markowe rzeczy w cenie na każdą kieszeń. Do tego produkty podlegają selekcji, więc nie ma tu mowy o uszkodzonych czy poplamionych towarach. W ofercie znajdziesz rzeczy damskie, męskie, dziecięce, wózki, łóżeczka, foteliki, artykuły dziecięce, kocyki, pościele, wanienki, przewijaki, rowerki, hulajnogi i dekoracje do domu.

W jaworznickim komisie nie tylko kupisz, ale również oddasz w komis. Szafa pełna ubrań, w schowku rzeczy, których już dawno nie używasz? Jeśli są w dobrym stanie, przynieś je do Komisu. W tym miejscu pomogą Ci w łatwy sposób sprzedać rzeczy, których już nie potrzebujesz.

Oferta Komisu polega na tym, że każdy, po uprzednim umówieniu się, może przynieść swoje ubrania oraz rzeczy użytku domowego, które są w dobrym stanie. Taki towar podlega wycenie i rzeczy są wystawiane na sprzedaż. Rozliczenie odbywa się co dwa tygodnie, a Klient jest informowany o sprzedaży wiadomością SMS. Każdy może przyjść, zobaczyć, przymierzyć i kupić. A Ty nie musisz już zaprzątać sobie głowy zalegającymi w domu rzeczami. Jeśli coś nie sprzeda się przez 2 miesiące trafia z powrotem do Klienta bez ponoszenia żadnych kosztów.

Możliwości, jakie daje Twój Komis, wpisują się w ideę zero waste. Filozofia traktuje o tym, co robić i jak zmienić swoje nawyki, żeby pomóc naturze i nie marnować produktów. Kupowanie rzeczy z drugiej ręki przyczynia się do ochrony środowiska, poprzez chronienie surowców naturalnych, nie kupujemy nowych rzeczy, ale te już istniejące. A ich oddanie w komis jest bardzo dobrym przykładem filozofii zero waste, ponieważ zamiast coś wyrzucić, dajemy szanse takiej rzeczy na ponowne wykorzystanie.

Niewątpliwie, oprócz ochrony przyrody, korzystanie z oferty Komisu ma wiele zalet.
Często możesz trafić na wyjątkową rzecz, której nie znajdziesz w popularnych sieciówkach. Zdarzają się ubrania w stylu vintage, czy towary, które nie są już produkowane. Daje Ci to możliwość wyróżnienia się.

Dodatkowo często Komis sprzedaje produkty, które są potrzebne na krótki czas, np. dziecięce wózki. Wiele Pań wystawia wózki na stronach sprzedażowych w internecie. Jednak na zdjęciach nie jesteś w stanie ocenić stanu takiego wózka. W Komisie masz możliwość zobaczenia produktu przed zakupem. A jeśli chodzi o ubrania, to w budynku znajduje się przymierzalnia, w której swobodnie można przymierzyć wybrane rzeczy. Zatem jest to lepsza alternatywa sprzedaży czy kupna online lub w popularnych aplikacjach, ponieważ możesz przymierzyć produkt, dotknąć i sprawdzić, czy Ci odpowiada.

Następnym atutem jest spokój. Oddając swoje rzeczy do komisu, nie musisz się już nimi martwić. Często wystawiając nasze używane rzeczy w internecie, musimy później odpisywać potencjalnym zainteresowanym na wiadomości z pytaniami o produkt. Dodatkowo niektórzy mają życzenie przymierzyć ubrania przed zakupem, z kolei inni oczekują wysyłki. Wracając też do idei zero waste, zamówienia online trzeba spakować, a pakowanie i wysyłka nie są przyjazne dla środowiska. Wygodniej jest oddać zalegające rzeczy w ręce pracownic komisu.
Zaletą jest także możliwość zarobku na rzeczach, których i tak już nie używasz.

Chcesz dać drugie życie Twoim ubraniom, butom, torebkom, artykułom użytkowym? A może szukasz czegoś do domu lub ubrań na specjalną okazję i w atrakcyjnej cenie? Odwiedź Twój Komis i poznaj ich ofertę.

Kontakt:
tel. 690 224 819
komisjaworzno@gmail.com
Jaworzno, ul. Grunwaldzka 177
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki