W Jaworznie przy ul. Chopina 40 powstaje nowe niepubliczne przedszkole – Akademia Małego Skauta. Być może właśnie takiego miejsca Państwo od dawna szukacie dla swoich dzieci.

REKLAMA

Przedszkole, które chcemy Państwu zaoferować, to nowoczesne wnętrza pobudzające kreatywność dzieci, odzwierciedlające dziecięcy świat. To przestrzenne sale doskonale doświetlone, z odpowiednim mikroklimatem, wymianą powietrza, dzięki zainstalowaniu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej. To stonowana kolorystyka wnętrz, dająca pole dla wyobraźni dziecka.

To bogata oferta zajęć dodatkowych, jak: podstawy robotyki, języki, wychowanie patriotyczne, zajęcia taneczne, plastyczne, sportowe, kulinarne. To zamknięty teren wokół przedszkola, z dużą ilością zieleni i miejscami do zbaw i zajęć na świeżym powietrzu.

To wychowawcy, którzy zaopiekują się Państwa dziećmi tak, aby czuły się u nas dobrze, radośnie aby wracały do nas uśmiechnięte, zaciekawione. Chcemy aby Akademia Małego Skauta była miejscem, które pozostanie w dobrych wspomnieniach swoich podopiecznych.

W swojej pracy chcemy oprzeć się na założeniach wychowawczych Janusza Korczaka oraz ruchu skautowego. Chcemy przekazywać już naszym najmłodszym, w przystępny dla nich sposób, wartości takie jak: prawda, dobro, piękno, godność osoby ludzkiej, wzajemny szacunek, pomoc bliźnim, miłość do Ojczyzny.

Z dniem 1 września 2022 roku Akademia Małego Skauta rozpoczyna swoją misję opiekuńczo-wychowawczą 😊 Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. Czuwaj!

Zapisy pod numerem telefonu: 724 615 255

akademia.skauta22@gmail.com

www.akademiamalegoskauta.edu.pl

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki