Warsztaty Siła Kobiet już za 2 tygodnie — trwają zapisy

Fundacja Kobieca Przystań organizuję warsztaty Siła Kobiet, które skierowane są do wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Poprowadzi je psycholożka, trenerka personalna oraz socjoterapeutka Agnieszka Odrzywolska, która przekonuje, że będzie to coś wyjątkowego dla każdej z pań.

REKLAMA

Warsztaty Siła Kobiet odbędą się w Klubie To i Owo mieszczącym się przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” już 23 lipca bieżącego roku. Poruszony będzie temat własnej wartości, jednakże warsztaty nie będą miały formy wykładów, a bardziej panelu dyskusyjnego. Jak przekonuje Agnieszka Odrzywolska — w zależności od potrzeby zebranej grupy, będą poruszane tematy, którą są im najbardziej bliskie. Będą ćwiczenia, ale także dyskusje i wspólne rozmowy siedząc w kółku.

 

Te warsztaty rozpoczynają szereg innych, które będą poświęcone nie tylko kobietom, ale także rodzicom. Mają pomóc rozwinąć skrzydła, wszystkim tym, którzy tego potrzebują.

będzie się działo – mówi Edyta Lesiak, prezes fundacji

Warsztaty skierowane są absolutnie do wszystkich kobiet, które chcą odnaleźć wewnętrzną siłę. Jak mówi trenerka — poczucie własnej wartości u kobiet jest czymś mocno zaniedbywanym. Utarło się, że kobieta musi najpierw zadbać o innych, a dopiero na samym końcu o siebie, a właśnie zadbanie o siebie jest podstawą do tego, aby dobrze funkcjonować w życiu — dodaję.

To oczywiście niejedyne warsztaty, jakie odbywają się dzięki fundacji w Klubie To i Owo. Niedawno zakończył się cykl Akademii Aktywnego Seniora, który sfinansowany był ze środków Narodowego Instytutu Wolności, a już za chwile odbędzie się kolejny. Tym razem będą to cykliczne warsztaty poświęcone różnym zagadnieniom związanym z dziećmi. Warsztaty dla rodziców to pomysł jak stać się asertywnym rodzicem — przekonuje prezes fundacji Edyta Lesiak.

Fundacja Kobieca Przystań, która mieści się w Klubie To i Owo będącym przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”, angażuje różnych ludzi z różnych środowisk do rozwijania siebie i pracy nad sobą. Jest to dobry sposób, aby wpłynąć na swoje życie.

Warsztaty odbędą się dokładnie w sobotę 23 lipca i potrwają 4 godziny. Rozpoczynają się o godzinie 10:00 w Klubie To i Owo w Pawilonie 72 na ul. Piłsudskiego 72 na Osiedlu Podłęże w Jaworznie.

Zapisy na stronie:

Poznajmy się

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki