Ballabard muzykował w jaworznickim hospicjum

Miłym zwyczajem jest ogrodowe muzykowanie dla podopiecznych jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta. W tym roku to już piąta edycja Letnich koncertów w ogrodzie Hospicjum. W czwartek 4 sierpnia muzykowano tego lata po raz piąty. Zaproszono jaworznicki zespół Ballabard w składzie: Kinga Jędrzejek – wokal i flet, Marek Długopolski – wokal i gitara oraz Michał Łyp – gitara basowa. Bardzo to było szczególne muzykowanie a jego program przemyślanie dobrany.

REKLAMA

W tym roku w jaworznickim hospicjum muzykowali już Kwartet Smyczkowy Archetti, chór Gospel Wings, Aleksander Tura i grupa PZERiI Jaworzno-Jeleń. Każde z tych muzycznych spotkań to radosny czas dla podopiecznych hospicjum.

Życie w każdym hospicjum toczy się własnym rytmem, nie jest to oczywista jedynie czas podawania leków, czas podopiecznych jest wypełniony różnorodnymi zajęciami.

Jaworznickie Hospicjum wybrało dla siebie bardzo wymowną maksymę: Hospicjum to też życie. I wierzcie w tym hospicjum dzieje się wiele dobrych rzeczy, pomiędzy jednym a drugim medykamentem, jest codzienność wypełniona pozytywnymi emocjami.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki