Boisko wielofunkcyjne może powstać w Jeleniu. Wystarczy zagłosować

Głosowanie nad projektami zgłoszonymi do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego trwa. Jednym z projektów jest nr 42, czyli budowa boiska wielofunkcyjnego.

Angelika Woźniak oraz Piotr Frączek z banerem promującym projekt nr 42
REKLAMA

Boisko wielofunkcyjne z bezpieczną nawierzchnią poliuretanową w Jeleniu Łęgu przy ul. Dolnej to projekt nr 42 w Jaworznickim Budżecie Obywatelskim. Wnioskodawcą jest Angelika Woźniak, a partnerem projektu Piotr Frączek. Koszt takiego boiska, w stosunku do innych projektów, nie wydaje się wygórowany, gdyż jest to 200 tys. złotych.

Jak zapewniają pomysłodawcy, Pani Angelika Woźniak oraz Piotr Frączek, takie boisko bardzo przyda się lokalnej społeczności, w szczególności jej najmłodszym przedstawicielom. Pan Piotr dodaje, że podczas rozmów z mieszkańcami z tego rejonu wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że takiego boiska nie ma w najbliżej okolicy, a tak naprawdę to nie ma żadnego boiska. Dlatego ten projekt, który pozwoliłby uprawiać różne sporty i gry, sprawdziłby się w tym miejscu wyśmienicie.

Czas na Głosowanie kończy się 16 sierpnia. Na projekt można głosować online lub tradycyjnie poprzez oddawanie głosów na formularzu. Następnie takie formularze można oddać do urn przy Urzędzie Miasta Jaworzna lub przy Domu Kultury w Jeleniu, który jest miejscem, gdzie rezyduje Orkiestra Kameralna Archetti.

Miejsce gdzie miałoby powstać boisko
Przykładowe, poglądowe zdjęcie jak boisko mogłoby wyglądać
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki