Ostatni dzień głosowania w ramach JBO

Już dziś 16 sierpnia ostatni dzień głosowania w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Tylko do godziny 23.59 można oddać głos na wybrany przez siebie projekt. Te zadania, które otrzymają największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane w 2023 roku.

REKLAMA

Chętni mogą oddać swój głos elektronicznie na stronie jaworzno.pl/jbo/ lub papierowo. Dziś dyżur pełnić będzie punkt konsultacyjny zlokalizowany w Urzędzie Miejskim w Jaworznie, od godziny 7:00 do godziny 23:59. W tym celu udostępniona zostanie urna do głosowania tradycyjnego. A po godzinie 15:00, swoją obecność należy sygnalizować dzwonkiem do drzwi.

Przypomnijmy, że każda osoba zamieszkująca Jaworzna, może zagłosować 1 raz, wskazując maksymalnie 2 projekty z podanej listy zadań.

Wiele projektów zrealizowanych w poprzednich latach cieszy się zainteresowaniem do dziś. Jak np. Placu zabaw, rekreacji i wypoczynku dla dzieci, młodzieży i seniorów przy ul. Wandy. Codziennie przychodzą tu rodzice z dziećmi, aby mogły pobawić się na dostępnych atrakcjach. W związku z tym serdecznie zachęcamy do głosowania w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki