Trek ma wiele powodów, by iść w parze z mianem producenta najlepszych rowerów na świecie. Założona 1976 roku w USA firma produkująca rowery wie jak obsłużyć szerokie spektrum potrzeb klientów. Oferta firmy Trek trafi zarówno do amatorów, jak i zawodników wygrywających światowej rangi wyścigi.

Rowery Trek technologia dla każdego

REKLAMA

Podstawowe modele rowerów Trek znajdujące się w ofercie firmy, posiadają rozwiązania spotykane w najwyższych modelach. Tylko sprawdzone przez zawodników w najsurowszych warunkach, technologie mają możliwość trafić do regularnych użytkowników.

Rama stanowiąca rdzeń każdego roweru, we wszystkich modelach rowerów Trek. Wykonywana jest z najwyższą starannością i skupieniem na detale. Dzięki temu nawet wybierając podstawowy model, możnemu czerpać garściami z zaawansowanych rozwiązań. Ramy i ich aerodynamiczne kształty rur, w które wyposażone są rowery szosowe Trek, zmniejszające opory powietrza i ułatwiające utrzymanie prędkości. Innowacyjna technologia IsoSpeed oddzielająca rurę górną od podsiodłowej. Wprowadzająca ruchome, elastyczne połączenie, zmniejszające drgania i podnoszące komfort jazdy na szosie i rowerze górskim Trek. Sprawiają, że każdy może poczuć się wyjątkowo i skupić się na przyjemności z jazdy.

Rower Trek zmień swoje życie na lepsze

Kto by uwierzył, że spotkanie dwójki znajomych przy piwie do dziś oddziałuje na każdego z nas. To właśnie dzięki nim, założycielom firmy Trek, tysiące ludzi na świecie podejmuje decyzje o zakupie roweru, tym samym zmieniając swoje życie na lepsze.

Wybrać właściwie to klucz do sukcesu rowerowej przygody. Rozbudowana oferta na rowery Trek, w której skład wchodzą modele z wielu kategorii takich jak:

  • Miejskie – Trek Verve; Trek Dual Sport; Trek FX Sport
  • Turystyczne -Trek Verve Equipped 20222; Trek Dual Sport 3 Equipped 2022 Damski
  • Szosowe Trek Madone 2022; Trek Domane AL 2020; Trek Checkpoint 2023
  • Górskie – Trek Slash 2022; Trek Marlin 2022; Trek Procaliber 2023
  • Elektryczne – Trek Fuel ExE 2023; Trek Rail; Trek Dual Sport Plus 2023; Trek FX Plus 2023
  • Dziecięce -Trek Wahoo; Trek Precaliber; Trek Roscoe 20

Ma umożliwić
– znalezienie roweru skrojonego na potrzeby każdego użytkownika i sprawi
– że jazda na nim podniesie jakość naszego życia. Wszystko zaczyna się na linii montażowej. Poprzez wyposażenie rowerów Trek w najwyższej jakości komponenty firm takich jak Sram, Shimano, Rock Shox, Bontrager. Gwarantujących niezawodność i precyzję działania na długie lata.

Mając na uwadze zadowolenie konsumenta na etapie doboru idealnego modelu, obsługa w salonach firmowych Trek skupia się na zrozumieniu potrzeb i wymagań klienta, służąc radą i tłumacząc zalety każdego prezentowanego roweru. Natomiast po zakupie, przez cały okres użytkowania roweru, użytkownik ma do dyspozycji najwyżej klasy, profesjonalny, autoryzowany serwis. Co ma bardzo duże znaczenie dla osób wybierających rowery elektryczne Trek , gdzie cześć napraw wymaga dedykowanych narzędzi diagnostycznych.

Wybierz wymarzony rower Trek już dziś

Nieważne czy chcemy uniknąć stania w korkach, wybierając miejskie rower Trek Verve 2 Equipped 2022 Lowstep z niskim przekrokiem. Eksplorować nieznane leśne ścieżki, relaksować się nocą pod namiotem podczas wielodniowej wyprawy na naszym gravel Trek Checkpoint SL 6 eTap 2023. Stanąć na pierwszym miejscu podium wygrywając maraton rowerowy z pomocą rozwiązań, w które wyposażone są rowery górskie Trek np. model Supercaliber 9.8 GX 2022.

Wystarczy odwiedzić naszą stronę https://goodsport.pl/ lub jeden z naszych salonów i już dziś dołączyć do elitarnego grona użytkowników rowerów marki Trek.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki