Są młode, utytułowane i chcą pojechać na Mistrzostwa Świata Aerial Hoop

Nadia Pieczara oraz Julia Palczewska to Mistrzynie Polski federacji IPSF w Aerial Hoop. Dziewczyny pomimo młodego wieku są już bardzo utytułowane, jednakże chcą spełnić jeszcze jedno swoje marzenie i wyjechać na Mistrzostwa Świata w Szwajcarii.

REKLAMA

Nadia Pieczara oraz Julia Palczewska to dwie młode, utalentowane dziewczyny z Jaworzna, które od dziecka trenują w Chrzanowskim klubie sportowym Power Studio Dance School. Co jednak najważniejsze trenują z sukcesami. W czerwcu tego roku odbyły się Mistrzostwa Polski federacji IPSF, na których wywalczyły złoty medal, to pozwoliło im uzyskać awans na mistrzostwa świata.

Każde zawody to dla nich wyzwanie, do którego podchodzą indywidualnie. Formuła jednak jest bardzo podobna na każdych zawodach. Wszystko rozpoczyna się od rejestracji po przyjeździe na miejsce. Dziewczyny udają się na krótką rozgrzewkę w czasie której przygotowują się do pokazu. Oczekując na swój występ, starają się śledzić rywalizacje i oglądać występy pozostałych grup. Dla uczestniczek konkursu bardzo ważne jest przygotowanie mentalne i wyciszenie przed wejściem na scenę. Kulminacyjnym momentem jest występ przed publicznością i zmiana w odgrywaną postać sceniczną. A po pokazie ocena jury i werdykt końcowy.

W trakcie zawodów towarzyszy im wiele emocji, które są trudne do opisania. Zgodnie przyznają, że kluczową rolę odgrywa ekscytacja, która ich motywuje w czasie występów

STRES CAŁY CZAS NAM TOWARZYSZY, ALE JEST TO POŁĄCZONE Z ADRENALINĄ ORAZ ŚWIETNĄ ZABAWĄ, BO JEDNAK GDY POZNAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE SIĘ TAK SAMO JAK MY CIESZĄ NASZĄ PASJĄ. TO JEST NAPRAWDĘ NIESAMOWITE WYDARZENIE, KIEDY TYLE OSÓB O JEDNEJ PASJI MOŻE SIĘ SPOTKAĆ I SIĘ NIĄ PODZIELIĆ

W tym roku zdobyły wspólnie 4 złote medale oraz 1 srebrny medal w kategoriach duetowych, oraz solowych. Ich marzeniem jest jednak pojechanie na upragnione Mistrzostwa Świata w Szwajcarii, które odbędą się między 27 a 30 października 2022 roku. Dziewczyny ciężko przygotowują się do starcia na mistrzostwach IPSF. A wydarzenie, o którym jeszcze niedawno skrycie marzyły, może się w końcu spełnić. Niestety nie wszystko jest tak kolorowe, jak bardzo byśmy chcieli.

Taki wyjazd to ogromny koszt, na który składają się m.in. bilety lotnicze, koszty zakwaterowania, stroje, czy wpisowe. Dlatego mają ogromną prośbę do wszystkich widzów oraz czytelników, aby Ci wsparli ich wyjazd.

Zorganizowaliśmy zbiórkę by móc wyjechać na mistrzostwa świata do Szwajcarii, bo jest to ogromny koszt ale, jakże ogromne dla nas marzenie. Zbiórka jest publiczna na zrzutka.pl i zachęcamy każdego, żeby dorzucił chociaż malutki grosik, żeby wspomógł nas w naszej pasji

Dla dziewczyn możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej byłoby ogromnym wyróżnieniem. Nigdy nie przypuszczały, że będą miały możliwość wejścia do kadry narodowej, jednak ich skryte marzenie może się niebawem spełnić.

Zwycięstwo na mistrzostwach świata to musi być niesamowite uczucie, dlatego trzymamy za dziewczyny kciuki, aby nie tylko udało im się na te mistrzostwa pojechać, ale także wrócić z upragnionym złotym medalem lub nawet kilkoma złotymi medalami.

Tutaj możesz pomóc dziewczynom pojechać na mistrzostwa

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki